Trwa budowa luksusowego kompleksu Mercure Szczyrk Resort.

i

Autor: Mercure Szczyrk Resort

Inwestycje

Trwa budowa luksusowego kompleksu Mercure Szczyrk Resort. Oto nowe ZDJĘCIA

Mercure Szczyrk Resort, czyli jeden z najbardziej luksusowych hoteli w naszym kraju, z dnia na dzień rośnie w oczach. Według zapowiedzi - ekologiczny kompleks ma zostać oddany do użytku w 2024 roku.

Trwa budowa luksusowego kompleksu Mercure Szczyrk Resort

Mercure Szczyrk Resort rośnie w oczach. Przedstawiciele kompleksu w połowie września udostępnili w sieci nowe zdjęcia z placu budowy. Widać na nich, że prace idą naprawdę sprawnie. Przypomnijmy że będzie to jeden z najwyżej położonych obiektów w Polsce (660 m n.p.m.). Będzie to wielofunkcyjny obiekt, w którym znajdziemy aż dziewięć kondygnacji. 

Mercure Szczyrk Resort w budowie

Zobacz zdjęcia

- Oferuje 447 pokoi, z których każdy zachwyca niepowtarzalnym widokiem na Szczyrk oraz panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt – Skrzyczne (1237 m n.p.m) - czytamy na stronie internetowej. 

Ponadto do dyspozycji gości będzie 4 tys. metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej (14 sal zlokalizowanych na jednym poziomie) oraz wystawienniczej. Ponadto nie zabraknie lądowiska dla helikopterów i grill baru nawet na 400 osób.

Na terenie hotelu znajdą się również m.in. punkty gastronomiczne, basen letni czy strefa SPA. 

Otwarcie czterogwiazdkowego Mercure Szczyrk Resort planowane jest na początek 2024 roku.

Przypomnijmy, że budowa kompleksu Mercure Hotel Szczyrk Resort to tak naprawdę modernizacja i przebudowa dawnego ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego Orle Gniazdo. Prace rozpoczęły się w 2021 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE