Bielski aktor wystąpił w Pamiętnikach z wakacji. Jego odcinków nie można zobaczyć przez skandal z Kaźmierską

i

Autor: archiwum serwisu

Bielsko-Biała

Poznajcie Hubsona z "Pamiętników z wakacji". Odcinki z aktorem z Bielska-Białej zdjęte z anteny przez skandal

Mateusz Rąba to aktor teatralny i filmowy z Bielska-Białej. Mieszkańcy mogą go kojarzyć ze sceny Teatru Pappeteria, a widzowie z epizodycznych wstępów w serialach "Sprawiedliwi - wydział kryminalny", "Papiery na szczęście" czy "Kuchnia". 32-latek zagrał też w kilku paradokumentach takich jak "Nieprawdopodobne, a jednak..." czy "Pamiętniki z wakacji".

Bielski aktor zagrał w "Pamiętnikach w wakacji" 

I to właśnie rola Hubsona w "Pamiętnikach z wakacji" przyniosła mu sławę, o czym Mateusz opowiedział w wywiadzie z red. Adamem Kanikiem z portalu beskidzka24.pl.

Aktor wyznał, że jego występ w "Pamiętnikach z wakacji" spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, dostał mnóstwo wiadomości od widzów z całej Polski i do dziś zdarza się, że ktoś podchodzi do niego na ulicy i prosi o zdjęcie. Postać Hubsona pojawiła się łącznie w 14 odcinkach.

To była przede wszystkich historia chłopaka, który wyjeżdża do Hiszpanii za pracą. Pożycza pieniądze od swojej mamy na wyjazd, ale jak się okazuje nie wyjeżdża tylko z powodu chęci pracy. Wyjeżdża przede wszystkim ze względu na swoją miłość. Przyjaciółkę, w której się zakochał i dla której zrobiłby wszystko, żeby z nią być - opowiedział Mateusz Rąba w rozmowie z red. Kanikiem z portalu beskidzka24.pl.

Mateusz Rąba w roli Hubsona "Pamiętnikach z wakacji" zdobył serca widzów

Powrót "Pamiętników z wakacji", ale bez odcinków z Kaźmierską

Po kilku latach przerwy Polsat zapowiedział powrót "Pamiętników z wakacji". Premiera odbyła się wiosną 2024 roku. Najnowsze odcinki serialu można zobaczyć na antenie TV4 w każdą niedzielę od godz. 15. Niestety, niektóre epizody zostały usunięte z sieci i nie doczekają się emisji. Które? Te, w których wystąpiła Dagmara Kaźmierska, znana z serialu "Królowe życia".

Przypomnijmy. Celebrytka w przeszłości prowadziła agencję towarzyską i została skazana prawomocnym wyrokiem za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji". Pod koniec kwietnia portal Goniec opublikował nieujawnione dotąd zeznania jej byłej pracownicy. Kobieta zeznała, że Kaźmierska była wobec niej agresywna, pobiła ją i nakazała zgwałcić.

Na doniesienia medialne zareagował Polsat, przerywając emisję programu z udziałem Kaźmierskiej pt. "Dagmara szuka męża". Stacja usunęła też cały sezon wspomnianego formalu z Polsat Box Go. Podobny los spotkał program "Made in Maroko" wcześniej dostępny na Playerze. No i odcinki "Pamiętników z wakacji", w których wystąpiła celebrytka.

Pech chciał, że to akurat te same epizody, w których grał Mateusz Rąba. Ale ta historia być może doczeka się szczęśliwego finału. 

Z najnowszych informacji wynika, że odcinki z udziałem Mateusza Rąby i tworzonej przez niego postaci zostaną przemontowane. Od września powinny być dostępne w aplikacji Polsat Box oraz emitowane w różnych pasmach telewizji Polsat - napisał red. Adam Kanik z portalu beskidzka24.pl.

Quiz. TVP, TVN, a może Polsat. Z jakiej stacji pochodzi ten hit? Dopasuj format do kanału!

Pytanie 1 z 13
"Jaka to melodia"