Potrącenie dwóch nastolatków w Ciścu

i

Autor: Żywiec112

Żywiec

Potrącenie nastolatków w Ciścu. Chłopcy trafili do szpitala z obrażeniami

Z ustaleń policjantów wynika, że 14- i 15-latek znajdowali się na oznakowanym przejściu dla pieszych, gdy potrąciła ich kierująca oplem kobieta. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ratownicy podjęli decyzję o zabraniu poszkodowanych do szpitala.

Do wypadku doszło w środę 15 listopada przed godz. 18 na ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Ciścu (pow. żywiecki). W pobliżu miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej dwóch nastolatków chciało przejść na drugą stronę ulicy. Weszli na oznakowane przejście dla pieszych, gdy potrącił ich samochód jadący w kierunku Żywca. Za jego kierownicą siedziała 43-letnia kobieta.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ratownicy zajęli się opatrzeniem poszkodowanych. Finalnie 14- i 15-latek trafili do szpitala z obrażeniami. Utrudnienia w ruchu związane ze zdarzeniem trwały ok. 3 godzin. Teraz policjanci zajmą się wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE