Tomasz Walczak stworzył nowy spot. Tym razem promuje Wisłę

i

Autor: Screen/ WISŁA - Początek wielu historii/YouTube

Wydarzenia

Nowy spot Tomasza Walczaka. Tym razem promuje perłę Beskidów - Wisłę. W filmie wystąpił Adam Małysz

2024-04-26 11:49

„Wisła, początek wielu historii” - tak zatytułowany jest nowy spot autorstwa producenta i reżysera Tomasza Walczaka, który już wcześniej zasłynął filmem promującym swoje rodzinne miasto Bielsko-Białą. W spocie o Wiśle wystąpił Adam Małysz.

„Wisła, początek wielu historii” - spot promujący Wisłę już na YouTubie

Wisła - przepiękne, urokliwe miasteczko, nazywane perłą Beskidów. Miejsce na krótszą czy dłuższą wycieczkę z przyjaciółmi czy rodziną, baza wypadowa na szlaki górskie. Tutaj naprawdę jest co robić i każdy znajdzie coś dla siebie, co fantastycznie pokazał w swoim nowym, promocyjnym spocie Tomasz Walczak. 

Na filmie widzimy m.in. wiadukt kolejowy w Łabajowie, Krzakoską Skałę, Jasknię Malinową, Dolinę Białej Wisełki, bike parki, Centrum Edukacji Ekologicznej, stoki narciarskie, skocznię, Zabytkowy Park Przygód, rezydencję prezydenta RP, plac zabaw w Nowej Osadzie, a na koniec...niespodzianka - Adam Małysz we własnej osobie. 

Tomasz Walczak zasłynął spotem o Bielsku-Białej. Otrzymał za niego wiele nagród za granicą

Przypomnijmy, że w 2023 r. Tomasz Walczak stworzył film promujący swoje rodzinne miasto. Za spot „Bielsko-Biała - Miasto od zawsze dla ludzi” odebrał wiele nagród na festiwalach organizowanych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Afryce. 

Zwyciężył m.in. w kategorii „Miasto" podczas 45. edycji The World Tourism Film Awards. Widz jest zapraszany na spacer po najbardziej atrakcyjnych turystycznie zakątkach miasta. Spot prezentuje ujęcia z takich lokalizacji jak Pałacyk Alfreda Michla, Zamek Książąt Sułkowskich, Teatr Polski czy Teatr Lalek Banialuka.