Spartan Race wraca do Polski! W sierpniu odbędzie się w Bielsku-Białej

i

Autor: Spartan Race

Sport

Legendarny bieg z przeszkodami Spartan Race w 2024 r. w Bielsku-Białej. Zapisz się!

2024-03-06 15:14

Przetrwają tylko najwytrwalsi wojownicy! Bielsko-Biała stanie się w sierpniu areną dla ekstremalnych wyścigów Spartan Race. Trwają zapisy - ceny pakietów startowych zaczynają się od 57 euro (około 246 zł).

Spartan Race wraca do Polski! 3 sierpnia w Bielsku-Białej emocji i wrażeń na pewno nie będzie brakowało. Uczestnicy wystartują w ekstremalnym biegu z przeszkodami w formułach Sprint (5 km i 20 przeszkód) i Super (10 km + 25 przeszkód). Na najmłodszych będzie czekać bieg Spartan Kids (0,8-4,5 km i 10-20 przeszkód w zależności od kategorii wiekowej).

Z czym będzie trzeba się zmierzyć i powalczyć? Wśród przeszkód będą takie jak m.in. wspinaczka po ścianach, noszenie bali drewna, przeprawa wodna, skok przez ogień, trawers czy test wytrzymałości z liną. Przetrwają tylko najwytrwalsi wojownicy!

Pakiety startowy na Spartan Sprint kosztuje teraz 57 euro (około 246 zł), a za Spartan Super trzeba zapłacić 67 euro (około 289 zł). Najniższe ceny obowiązują do 25 marca. Po tej dacie wzrosną. Spartan Kids kosztuje 20 euro (około 86 zł) i ta cena pakietu startowego obowiązywać będzie do 31 lipca tego roku.

Zapisy TUTAJ: Spartan Race - zapisz się!.

Quiz sportowy. My podajemy nazwisko sportowca, a Ty dopasowujesz jego dziedzinę/kategorię sportu

Pytanie 1 z 11
Na początku coś łatwego... Dopasuj dziedzinę sportu do Roberta Lewandowskiego: