Policja

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Policja

Bielsko-Biała

Kolizja osobówki i motocyklu na ul. Konopnickiej. Sprawcą miejski radny?

Na szczęście kierowca jednośladu nie doznał żadnych, poważniejszych obrażeń, na zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

W czwartek 1 czerwca przed godz. 10 na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej doszło do kolizji samochodu osobowego i motocyklu. Kierowca osobówki skręcał na plac przed basenem, z kolei motocyklista jechał od ronda w kierunku placu Zwycięstwa.

Jak informuje bielska policja, kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście, czym doprowadził do zderzenia. Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie został poszkodowany. Na miejsce wezwano co prawda zespół ratownictwa medycznego, ale nie stwierdził on żadnych, poważniejszych obrażeń u kierowcy jednośladu. Z tego względu zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawca został ukarany mandatem. Przez kilkadziesiąt minut na ulicy panowały 

Portal bielsko.biala.pl podał, że za kierownicą samochodu osobowego siedział miejski radny z Prawa i Sprawiedliwości. Katarzyna Chrobak, rzecznik prasowa bielskiej komendy, w rozmowie z nami stwierdziła, że nie posiada takiej informacji.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE