Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej ma nową właścicielkę. Kiedy otwarcie?

i

Autor: Kocia Kawiarnia Bielsko Biała

Bielsko-Biała

Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej jednak przetrwa. Znalazła się nowa właścicielka

Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów. Dlatego duże zaskoczenie wywołała informacja, że właścicielki chcą zamknąć lokal. Na szczęście udało się znaleźć osobę chętną do przejęcia biznesu.

Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej miała zostać zamknięta

W kwietniu informowaliśmy o zamknięciu Kociej Kawiarni w Bielsku-Białej. Za pośrednictwem mediów społecznościowych właścicielki przekazały, że decyzja ma związek z ich prywatnymi planami. Lokal miał się zamknąć końcem kwietnia lub na początku maja. Przez cały czas trwały poszukiwania chętnych do prowadzenia biznesu.

Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej znalazła nową właścicielkę

W końcu nadeszła dobra wiadomość - kawiarnia zyskała nową właścicielkę! Tym samym lokal przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej nie zostanie zamknięty na cztery spusty. Wręcz przeciwnie. Na środę 1 maja planowane jest ponowne otwarcie Kociej Kawiarni.

Z tej strony Patrycja - nowa właścicielka Kociej Kawiarni w Bielsku-Białej. Jak już wiecie z poprzedniego posta - kawiarnia się nie zamyka, a tylko zmienia właścicieli. Serdecznie Was zapraszamy w nasze progi już od 01.05.2024 od godziny 11:00. Pamiętajcie, że rezerwacja nie jest obowiązkowa, ale daje gwarancję na to, iż usiądźcie przy stoliku, a na waszych kolanach możliwe że ułożą się koteczki - przeczytamy na fanpage Kociej Kawiarni Bielsko Biała.