Bielsko-Biała: policja szuka zboczeńca, który obnażał się przed uczennicami podstawówki

i

Autor: Archiwum Bielsko-Biała: policja szuka zboczeńca, który obnażał się przed uczennicami podstawówki

Szokujące wydarzenia

Bielsko-Biała: policja szuka zboczeńca, który obnażał się przed uczennicami podstawówki

W środę 25 października na ul. Dygasińskiego w Bielsku-Białej miało dojść do nieobyczajnego zachowania mężczyzny, który obnażał się tam przed uczennicami wracającymi ze Szkoły Podstawowej nr 18. Szkoła zawiadomiła już w tej sprawie policję.

Zboczeniec obnażał się przed dziewczynkami

Do zdarzenia doszło w środę, 25 października około godz. 14:30. Dziewczynki wracające z lekcji w Szkole Podstawowej nr 18 natknęły się przy bloku przy ul. Dygasińskiego na mężczyznę, który zaczął się przed nimi rozbierać. Widział mieszkaniec jednego z bloków. Dziewczynki od razu uciekły, a na miejsce została wezwana policja. - Na szczęście nic nikomu się nie stało, dzieciom udało się uciec, a dodatkowo zawiadomiono policję. Reakcja służb była niemalże natychmiastowa, lecz pomimo poszukiwań na terenie osiedla przez policjantów w cywilu podejrzanego nie udało się schwytać - relacjonuje portalowi bielsko-biala.pl

W czwartek, 26 października z samego rana szkoła zawiadomiła o sprawie rodziców. Jak informuje bielski portal, w wiadomości rozesłanej prze elektroniczny dziennik dyrekcja apeluje o wzmożoną czujność i rozmowę z dziećmi na temat bezpieczeństwa. Policja już zadeklarowała, że w okolicy szkoły zostaną wzmożone patrole. - Trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny - potwierdza st. asp. Ilona Michalczyk, zastępująca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej w rozmowie z bielsko-biala.pl.