Bielsko-Biała: Dramat bohaterów Kuchennych rewolucji. Nawet Magdę Gessler to poruszyło

i

Autor: Facebook, Bistro u Gębalskich, Archiwum Bielsko-Biała: Dramat bohaterów "Kuchennych rewolucji". Nawet Magdę Gessler to poruszyło

Bielsko-Biała: Dramat bohaterów "Kuchennych rewolucji". Nawet Magdę Gessler to poruszyło

W drugiej połowie 2022 roku restauracja 43 300 w Bielsku-Białej przeszła kuchenne rewolucje Magdy Gessler, po której zmieniła na zwę na Bistro u rodziny Gębalskich. Teraz właściciele potrzebują pomocy, bowiem kilka dni temu, po potężnych nawałnicach, jakie przeszły nad miastem, lokal został zalany.

Potężna nawałnica zniszczyła popularne bistro. Była tam Magda Gessler

We wtorek 4 czerwca nad Bielskiem-Białą przeszły potężne nawałnice, które spowodowały w mieście powódź błyskawiczną. Zalane były ulice, drogi, prywatne posesje jak i wiele lokali w centrum miasta. Tragedia dotknęła również znane na całą Polskę "Bistro u Gębalskich". to lokal, który w 2022 roku przeszedł "Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Wcześniej była to restauracja "43 300", jednak po wizycie Magdy Gessler prowadzący ją Natalia i Robert Gębalscy zmienili ją na bardziej przystępną. 

Niestety lokal w czasie potężnych ulew został zalany. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

Moi Drodzy, dziś spotkało nas coś, co jest niezwykle trudne, trudne bo nieoczekiwanie spadło na nas z nieba. Spotkanie z tak silnym żywiołem przysparza o poczucie bezsilności. Straty są olbrzymie. Walczymy bo serc do walki nam nie brakuję. Czekajcie na dalszy rozwój sytuacji. Bądźcie z nami. Czas zacząć sprzątanie - poinformowali we wpisie w mediach społecznościowych.

Ciężka walka o przywrócenie lokalu do życia. Wsparcie Magdy Gessler

Od tego momentu zaczęła się walka o to, aby bistro jak najszybciej mogło zacząć przyjmować klientów. Z pomocą oferowały się m.in. inne lokale gastronomiczne z Bielska-Białej, jak i mieszkańcy, którzy ukochali sobie "Bistro u Gębalskich". Dramat lokalu, który od wizyty i rewolucji przeprowadzonej przez Magdę Gessler radzi sobie bardzo dobrze na rynku gastronomicznym, nie umknął znanej celebrytce. 

Tak smutna historia przytrafiła się w "Bistro u Rodziny Gębalskich". Ale już dziś ruszają na nowo, więc zapraszam Was do nich na cudowne birburginia. Po burzy wychodzi słońce i trzymam kciuki - napisała na swoim instagramie. 

Bielsko-Biała: Dramat bohaterów Kuchennych rewolucji. Nawet Magdę Gessler to poruszyło

i

Autor: Instagram, Magda Gessler Bielsko-Biała: Dramat bohaterów "Kuchennych rewolucji". Nawet Magdę Gessler to poruszyło

Na pomoc popularnemu lokalowi rzuciło się wiele osób. Furorę w sieci zrobiło jedno ze zdjęć, na którym grupka ludzi wspólnymi siłami walczy z żywiołem. - Wiecie co to jest? Tak wygląda nadzieja, dobro, człowieczeństwo, przyjaźń, tak wygląda braterstwo i jednośćTo piękne wzruszające widoki w smutnej scenerii dramatu jaki nas wczoraj spotkał. Tak wyglądały prace przy usuwaniu zniszczeń powodzi. Pomoc i słowa wsparcia napływały z całej Polski, a każde z nich ładowało nas pozytywną energią i wyrywało z silnych szponów zrezygnowania - napisali wzruszeni właściciele.

Dzięki pomocy wielu życzliwych ludzi lokal od soboty,8 czerwca ponownie zaczął przyjmować gości. 

Bistro u Gębalskich: Menu lokalu po rewolucjach Magdy Gessler

Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zjeść w Bistro u Gębalskich, niech czym prędzej nadrobią zaległości. Po rewolucjach, które przeprowadziła Magda Gessler, menu dość mocno się zmieniło oferując swoim klientom zróżnicowane dania. Z menu po poprzedniej restauracji ostała się część dań, ponieważ bardzo smakowały znanej restauratorce. Z polecanych przez Magdę Gessler dań, które zostały wprowadzone po rewolucji, warto zapoznać się z:

  • pyszną bułeczką z szynką san daniele - 20 zł
  • słonecznym kremem - 30 zł
  • boeuf bourguignon - 59 zł
  • sałatką beskidzką - 34 zł
  • tartą z morelami i adwokatem - 22 zł

QUIZ Słowa po śląsku to językowe pułapki. Czy znasz znaczenie?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od śląskiej zołzy. Nie jest to polska złośliwa kobieta, tylko: