31-latek znęcał się nad swoimi dziadkami. Został tymczasowo aresztowany

i

Autor: archiwum, KPP Cieszyn

Wiadomości

31-latek znęcał się nad swoimi dziadkami. Został tymczasowo aresztowany

Policjanci z Wisły zatrzymali 31-latka, który znęcał się nad swoimi dziadkami. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Wisła: 31-latek znęcał się nad swoimi dziadkami

Gehenna starszego małżeństwa – 75-letniego mężczyzny i jego 69-letniej żony – trwała trzy miesiące. Za wszystkim stał ich 31-letni wnuk, który stosował wobec swoich dziadków przemoc psychiczną i fizyczną. Na szczęście, wspomniana udręka dobiegła końca. Policjanci z Wisły zatrzymali 31-latka, który został tymczasowo aresztowany i teraz odpowie za znęcanie się nad własnymi dziadkami. 

Policjanci ustalili, że mężczyzna ubliżał swoim dziadkom i stosował wobec nich przemoc. 31-latek bez szczególnego powodu wszczynał liczne awantury. 4 listopada na miejsce zostali wezwani mundurowi. W dniu interwencji uderzył on pokrzywdzonych i zniszczył mienie o wartości 1200 zł.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator w Cieszynie, na wniosek policji, wystąpił o tymczasowe aresztowanie sprawcy. Przychylił się do tego sąd. Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za znęcanie się grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.