Tym razem lodowiska nie będzie

i

Autor: FB Antoni Szlagor

Lodowiska nie będzie. W tym roku w Żywcu nie zostanie uruchomione sztuczne lodowisko

2020-11-13 19:53

Sytuacja epidemiczna jest tak dynamiczna, że nie da się przewidzieć co będzie za tydzień, dwa - nie będziemy ryzykować - przyznaje Antoni Szlagor

Uruchomienie lodowiska wiąże się ze sporymi kosztami - tłumaczy burmistrz. - Mamy świadomość, że nie wiemy - po pierwsze jak będzie kształtować się ilość zakażeń, a po drugie - jakie będą z tego wynikać ograniczenia. Kuriozalną byłaby sytuacja, gdyby lodowisko powstało i musiałoby być zamknięte - dodaje.

Zdaniem Antoniego Szlagora trudną sytuację, w której się znaleźliśmy muszą zrozumieć wszyscy, także i ci, którzy tęsknią za odrobiną szaleństwa na tafli lodu. - Musimy dmuchać na zimne, dosłownie - dodaje nasz rozmówca. - Na lodowisku również stykają się jego użytkownicy, trudno przecież zachować na nim dystans, a trzeba pamiętać, że od kilku lat ta właśnie forma zimowej rozrywki cieszyła się ogromnym powodzeniem - podsumowuje.

Sporo działań wdrożyliśmy - choćby w urzędzie miejskim i jego jednostkach, by ograniczyć niebezpieczeństwo ewentualnych zakażeń, więc musimy być konsekwentni… niestety, ale sztucznego lodowiska w tym roku, w Żywcu nie będzie - kwituje burmistrz.

Kto tęskni za łyżwami, może skorzystać z lodowiska uruchomionego niedawno w Bielsku-Białej w Parku Słowackiego. Pamiętajcie jednak - uważajcie na siebie i trzymajcie dystans!

Lodowiska nie będzie. To już pewne
Światowy Dzień Cukrzycy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE