Gmina rozdaje darmowe maseczki

i

Autor: UG Łodygowice

Do gminy po maseczki. Urząd Gminy w Łodygowicach ma do rozdania 1200 darmowych maseczek

2021-02-07 11:08

Gmina rozdaje maseczki. W Łodygowicach, każdy, kto pojawi się w urzędzie może otrzymać nawet pięć sztuk - tych niezbędnych ostatnio elementów wyposażenia

Nie jest to pierwsza akcja dystrybucji maseczek wśród mieszkańców. - Na początku pandemii gmina dostarczała maseczki bezpośrednio do domów seniorów - wyjaśnia sekretarz gminy - Marta Stanowska.

- Ponieważ dokupiliśmy z czasem kolejne partie maseczek, postanowiliśmy - korzystając z naszych zasobów - że dla tych mieszkańców, którzy przyjdą do urzędu załatwiać sprawy - będziemy mieć do dyspozycji takie maseczki. Co ważne, każdy kto pojawi się w Urzędzie Gminy może otrzymać bezpłatnie nawet pięć sztuk - dodaje nasza rozmówczyni.

Maseczki dostępne w gminie to podobnie jak w pierwszej edycji akcji - bawełniane maseczki, które można wyprać i używać wielokrotnie.

- Są to maseczki wielokrotnego użytku z grubej bawełny z dołączonym do nich filtrem, sądzę, że dla naszego bezpieczeństwa jeszcze jakiś czas będziemy z ich korzystać - podsumowuje pani sekretarz.

Każda osoba, która zgłosi się do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie będzie mogła otrzymać do 5 sztuk. Do rozdania gmina ma ponad 1200 maseczek. Do odbioru maseczek uprawnieni są wyłącznie zameldowani mieszkańcy gminy Łodygowice.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Urząd rozdaje maseczki - mówi Marta Stanowska - sekretarz gminy Łodygowice
Przez Covid nie mają na remont oddziału dziecięcego, potrzebują wsparcia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE