Biblioteka pomoże czytelnikom

i

Autor: Katarzyna Graboń

Żywiecka Biblioteka Samorządowa dla czytelników. Mimo zamknięcia - książki dostępne

2021-03-26 13:21

Do 9 kwietnia - w związku z coraz trudniejszą sytuacją epidemiczną w powiecie - żywiecka biblioteka czasowo wstrzymuje bezpośrednie wizyty w placówce i jej filiach - mówi dyrektorka Kornelia Gąsiorek

- Nie możemy się niestety póki co spotkać w wypożyczalniach, czytelniach i w pracowni komputerowej, ale nasi czytelnicy nie pozostaną bez pomocy, umożliwiliśmy dostęp do zbiorów na nieco innych zasadach - dodaje.

Aby wypożyczyć książki lub audiobooki warto zadzwonić do biblioteki, bądź wysłać email i umówić się na konkretną godzinę odbioru.

- Wszystkie niezbędne informacje i numery telefonów odnajdziecie na stronie internetowej biblioteki - dodaje dyrektorka.

Zamówione książki będą wydawane w holu biblioteki. Obecnie biblioteka główna i filia w Sporyszu działają od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, natomiast fili w Zabłociu od 9 do 13. Zwroty natomiast należy pozostawiać w specjalnych koszach. Oddane książki - dla bezpieczeństwa - przejdą jeszcze trzydniową kwarantannę, po czym zostaną odpisane z kont czytelników.

Zamów książki w bibliotece
Policja informuje ludzi w Krakowie o konieczności pozostania w domu