E-turniej w Lipowej

i

Autor: UG Lipowa

Powalcz o puchar wójta Gminy Lipowa. Ruszają bezpłatne zapisy na turniej FIFA 21 w Lipowej!

2021-07-13 17:06

Ruszyły zapisy na Turniej o Puchar Wójta Gminy Lipowa w FiF-ę 21, na PS4, który odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: do 14 roku życia oraz w kategorii „open”. Zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek, numer kontaktowy) można wysyłać na adres s.wrobel@lipowa.pl do 31 lipca. Regulamin dostępny jest na stronie lipowa.pl.

 Turniej wystartuje w sobotę, 21 sierpnia, o godz. 9:00 w Miejscu Aktywności Społecznej w Lipowej, przy ul. Lipowskiej 2.

E-sport, od kilku lat zyskuje coraz większe grono sympatyków, a Gmina Lipowa od kilku miesięcy dysponuje wyremontowaną, wielofunkcyjną salą w centrum Lipowej, gdzie odbywać się mogą różne wydarzenia, w tym m.in. tego typu turnieje. W związku z tym, żeby podtrzymać piłkarskie emocje po Euro 2020, Gmina Lipowa postanowiła zaraz po finale Euro, ogłosić nabór do Turnieju o Puchar Wójta Gminy Lipowa w jedną z najpopularniejszych gier na świecie, czyli FIF-ę 21. Aby każdy mógł spróbować swoich sił, gracze podzieleni będą na dwie kategorie: do 14 roku życia oraz kategoria open, gdzie liczy się pasja, umiejętności, a nie wiek- informuje Szymon Wróbel z Urzędu Gminy w Lipowej ( posłuchaj poniżej )

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

posłucahj : Szymon Wróbel o zapisach na e-turniej Fifa 2021 o puchar wójta Gminy Lipowa
Na widok policji zamienili się miejscami