Wypadek na S1. Jeden wypadł z drogi, inni ją zablokowali. Wyglądało jak zjazd posiadaczy letnich opon WIDEO

i

Autor: YouTube/Stop Cham Wypadek na S1. Jeden wypadł z drogi, inni ją zablokowali. Wyglądało jak zjazd posiadaczy letnich opon WIDEO

Wydarzenia

Wypadek na S1. Auto wypadło z drogi, reszta się zatrzymała. Wyglądało jak zjazd posiadaczy letnich opon WIDEO

Na popularnym kanale na YouTube pojawił się filmik z wypadku na trasie S1. Widać na nim, jak jeden z pojazdów wypada z drogi, a inne zatrzymują się na środku drogi by zobaczyć, co się stało. Wtedy nadjeżdża on - cały na biało i...

Wypadek na S1 w Rybarzowicach. Wszystko nagrała kamera

Na kanale "Stop Cham" na YouTube pojawił się film zarejestrowany na drodze ekspresowej S1 na wysokości Rybarzowic w powiecie bielskim.  a filmie widać sytuację, która jest efektem zmian pogodowych w tej części województwa śląskiego. Padający deszcz oraz oblodzona jezdnia przyczyniły się do groźnej sytuacji na drodze. 

Na łuku drogi jedno z aut wypada z drogi. W takim przypadku należy zwolnić i sprawdzić co się stało. Ale czy to powód do zatrzymania niemal do zera na środku drogi ekspresowej? Na jedno z nich najeżdża Audi, które także porusza się jak na te warunki z dużo za szybką prędkością. Nic nie tłumaczy kierującego Audi, który najechał na jednego z "gapiów" i wpadł na auto na poboczu drogi omal nie potrącając pieszego. Ale czy tylko my mamy wrażenie, że inni kierowcy w tym przypadku także zachowali się nieodpowiedzialnie? - pytają autorzy kanału w opisie filmu.

Internauci w komentarzach pod filmem mówią wprost, że kierowcy zawalili sprawę i doprowadzili do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 

Super, gratulacje, zatrzymywać się na obu pasach autostrady. po prostu brawo - kpi użytkownik Adam.

W Polsce jest tak, że albo nikt się nie zatrzymuje " bo mnie to nie dotyczy" albo jak tutaj widać, brak mózgu opanował sytuację lub konieczność zrobienia foto na FB - dodaje Marco.

Za zwalnianie prawie do zera przy wypadkach i gapienie się policja powinna walić mandaty - dodał inny użytkownik serwisu.

Jak poinformował autor filmiku, w całym tym wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Źródło: Wypadek na S1. Jeden wypadł z drogi, inni ją zablokowali. Wyglądało jak zjazd posiadaczy letnich opon WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE