Wpadnij do Ogródka

i

Autor: Katarzyna Graboń

Wpadaj do „Ogródka” i działaj. Klub zaprasza na zajęcia sportowo-rekreacyjne

2021-06-08 21:25

Weź sobie sprzęt i rusz się. Środowiskowy Klub Miejskiego Centrum Kultury Ogródek - zaprasza na przedwakacyjną rozgrzewkę

- Po czasie przymusowego siedzenia w domu - po prostu warto choć trochę się ruszyć - zaprasza Aleksandra Sufa instruktorka rekreacji ruchowej. - Nie chodzi nawet o tę oponkę, która pojawiła się niejednemu po pandemii. Każdemu przyda się ruch - zaznacza pani Aleksandra. - Warto dla zdrowia i dobrego samopoczucia po prostu wprowadzić choć odrobinę ruchu i aktywności fizycznej do naszego życia. Prowadzimy na razie luźne zajęcia rekreacyjne na boisku - mamy do dyspozycji sprzęt do badmintona, koszykówki, siatkówki i piłki nożnej i zapraszamy każdego, kto chciałby się z nami poruszać - podsumowuje nasza rozmówczyni.

Będą także zajęcia z instruktorem. Budynek klubu jest jeszcze remontowany, ale boisko i sprzęt już są dostępne - i to zupełnie bezpłatnie. W budynku odbywać się będą zajęcia plastyczne i literackie, a także zajęcia korekcyjne dla dzieci - dodaje pani Aleksandra.

- Teraz dajemy sobie czas, by zorientować się ilu będzie chętnych, na jakim poziomie zaawansowania. Chcemy też na nowo poznać naszych mieszkańców, bo przecież długo się nie widzieliśmy - dodaje z uśmiechem instruktorka.

Do końca czerwca można wpaść i po prostu pograć w kosza, nogę lub w badmintona. Od lipca, będzie funkcjonować harmonogram. Wszystkie zajęcia są i będą bezpłatne.

Klub mieści się przy wejściu do żywieckiego parku Habsburgów od strony osiedla Parkowego.

Wpadaj do ogródka i rusz się!
Najlepsze filmy Piotra Fronczewskiego