Bieg dla rodzin policjantów

i

Autor: WSPol w Szczytnie

Wirtualny bieg dla Wdów i Sierot po Poległych Policjantach

2021-10-18 18:33

Wyższa Szkoła Policji w Szcztnie zaprasza do wirtualnego biegu. Tu nie są najważniejsze wyniki - liczy się udział

Już po raz trzeci Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie organizuje Bieg Charytatywny w formie wirtualnej, który odbędzie się od 27 października do 7 listopada br. Uzyskane wpisowe z biegu zostaną przekazane Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe – 25 złotych wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Warunek – zapisanie się, wpłata wpisowego i … dystans 3 kilometrów. Każdy z uczestników powinien indywidalnie zmierzyć swój czas i dystans i udokumentować swój udział w wirtualnej imprezie. Dystans można pokonać biegiem, marszem z kijami, a nawet na rowerze. Nie ma znaczenia gdzie, najważniejsza jest wspólna zabawa i pomoc potrzebującym rodzinom policjantów.

Jak przypominają organizatorzy wyzwania - Aktywność fizyczna służy nie tylko przyjemności. Jest także niezbędna w budowaniu odporności, pomaga w walce ze stresem. Aktywność fizyczna to nie tylko ćwiczenia i uprawianie sportu, ale też wysiłek związany z codziennymi czynnościami, np. chodzenie czy jazda na rowerze.

Śpieszcie się, bo zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą na stronie https://biegcharytatywny.wspol.edu.pl  jeszcze do 24 października 2021 roku. Również na tej stronie będzie można zapoznać się z regulaminem biegu.

Zaproście również swoich znajomych, obserwujcie nas na profilach portali społecznościowym @wspolszczytno. - Razem możemy więcej, przyłącz się do biegu – zapraszają organizatorzy przedsięwzięcia.

https://biegcharytatywny.wspol.edu.pl

Napadł na stację paliw i sklep. Został zatrzymany na hulajnodze