Joanna Jax

i

Autor: Biblioteka Lipowa

Walentynkowe spotkanie autorskie w Lipowej. Tym razem miłośnicy dobrej książki będą mieli okazję porozmawiać z Joanną Jax

2021-02-08 15:20

W piątek, 12 lutego, o godz. 18.00, na facebookowym profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej odbędzie się kolejne, bezpłatne spotkanie autorskie online w ramach Dyskusujegno Klubu Książki. Tym razem gościem będzie pochodząca z Olsztyna, Joanna Jax.

  Spotkanie odbędzie się tuż przed Walentynkami, więc w cyklu spotkań autorskich w Lipowej, nie mogło zabraknąć autorski, która temat miłości często przenosi w czasy wojenne. Jak sama mówi „Myślę, że w każdej rzeczywistości istnieje miłość. Rodzi się, jest narażona na rozmaite perturbacje i musi się obronić. Uważam także, że właśnie trudne czasy, gdy każdy dzień jest wielką niewiadomą, sprawiają, że chcielibyśmy intensywniej przeżyć swoje życie.”

- Każde nasze spotkanie ma taki charakter interaktywny, dlatego też bardzo zachęcam do zadawania pytań w komentarzach pod relacją na żywo-zachęca Sylwia Wróbel -dyrektor Biblioteki Publicznej w Lipowej.

Joanna Jax, zadebiutowała w 2014 roku „Dziedzictwem von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: „Długa droga do domu” (2015) i „Piętno von Becków” (2016) ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli książkę „Syn zakonnicy” (2018), a także cykle powieściowe — sześć tomów „Zemsty i przebaczenia” (2018) oraz trylogie „Zanim nadejdzie jutro” (2018, 2019) i „Prawda zapisana w popiołach” (2019, 2020).

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

posłuchaj Sylwia Wróbel o spotkaniu autorskim online w Bibliotece w Lipowej
Stulecie Winnych 3 sezon: Totalna metamorfoza Weroniki Humaj! Nowa Kasia Winna to prawdziwa seksbomba! Padł ostatni klaps na planie - WIDEO