Zagrali dla Oskarka

i

Autor: GOK Gilowice

W Gilowicach zagrali dla chorego Oskarka. W trakcie akcji charytatywnej zebrano ponad 36 tysięcy złotych

2021-06-10 15:14

„Ludzi dobrej woli jest więcej …” śpiewał niegdyś Czesław Niemen i trzeba przyznać, że miał rację !!! Mogli się o tym przekonać pomysłodawcy MECZU CHARYTATYWNEGO DLA OSKARKA W GILOWICACH, czyli LKS Beskid Gilowice – Rychwałd. Niewiarygodne popołudnie cudów, pełne słońca, pozytywnej energii i wsparcia dla 7 letniego chłopczyka oraz Jego rodziców w walce o zdrowie.

 Całą imprezę rozpoczął mecz charytatywny LKS Beskid Gilowice – Rychwałd – Sopotnia, w którym gospodarze wygrali wynikiem 3:0. I choć wynik jest ważny, to tutaj cenniejsze było zaangażowanie piłkarzy, którzy wsparli finansowo zbiórkę oraz przekazali na licytację klubowe gadżety. Licytacja, prowadzona przez Gabrielę Kolonko- Dyrektora GOK Gilowice oraz Grzegorza Kopkę -Skarbnika LKS Beskid Gilowice - Rychwałd, przyniosła niewiarygodne wsparcie dla małego Oskarka. Zebrano w sumie kwotę 36.125,53, która została przekazana na Fundację Serca dla Maluszka. Środki w całości przeznaczone zostaną na sprzęt do komunikacji, turnusy rehabilitacyjne i niezbędne terapie.

To niewiarygodne, jak mieszkańcy i przyjaciele wsparli akcję. Serdecznie DZIĘKUJEMY PANOM Z GILOWIC, KTÓRZY WYLICYTOWALI KOSZULKI ŁĄCZNIE NA KWOTĘ PONAD 13.000 zł. Dobro zawsze wraca i tego życzymy wszystkim, którzy okazali serce i wsparcie w każdej formie-napisali organizatorzy wydarzenia.

Podczas imprezy uśmiech z twarzy młodszych i starszych nie znikał. Wśród gości pojawili się mieszkańcy, przyjezdni, wolontariusze, sportowcy, całe rodziny, radni oraz Wójt Gminy Gilowice Pan Krzysztof Okrzesik wraz z rodziną.

W tym szczytnym celu miały też swój udział Panie z nowo powstałego Koła Gospodyń Wiejskich "Kłos" Gilowice, które przygotowały kiermasz ciast. Beata i Grzegorz Kastelik zadbali o ciepły poczęstunek dla uczestników, a pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gilowicach o słodką watę cukrową oraz popcorn.

Radosną atmosferę zapewniły zjeżdżalnie udostępnione przez Państwa Zuzannę i Macieja Kameckich oraz strażacy, którzy jak zawsze w nienaganny sposób przekazali najmłodszym ważne informację dotyczące sprzętu strażackiego. Podczas całej imprezy chwile umilała Kapela góralska.

Obieżyświat na traktorze wjechał do stolicy. Zatrzymała go policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE