To Ty decydujesz- profilaktyczny spot żywieckiej policji

i

Autor: KPP Żywiec

"To ty decydujesz..." - spot profilaktyczny żywieckiej policji na Walentynki

2021-02-14 13:16

Życie składa się z wyborów. Codziennie podejmujemy nawet kilkaset decyzji, błahych i ważnych, dobrych i złych. Niektóre z nich mogą na zawsze zmienić nasze życie. Czarna róża jest symbolem smutku i pożegnania, czerwona oznacza miłość. To ty decydujesz, którą podarujesz… To motto spotu profilaktycznego zrealizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego żywieckiej komendy policji. Dzisiaj Walentynki, święto zakochanych, jeden z najpiękniejszych dni w roku. Obejrzyj spot i podejmuj tylko te dobre decyzje. ( wideo poniżej)

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu zrealizował spot profilaktyczny „To Ty decydujesz”. Jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na kierujących, którzy w czasie jazdy nie stosują się do zakazu korzystania z telefonu, wymagającego trzymania urządzenia lub mikrofonu w ręce. Zamiarem policjantów było pobudzenie świadomości kierowców do tego, że wsiadając za kierownicę są odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale za życie i zdrowie innych użytkowników dróg.

Data promocji spotu nie jest przypadkowa. Dzisiaj są Walentynki, święto które każdemu kojarzy się z miłością, bliskością i szczęściem. Pamiętając o tych którzy nas kochają i których my kochamy, dbajmy o bezpieczeństwo na drodze. Miłość to bezpieczeństwo, a bezpieczeństwo to życie. Podejmując złe decyzje nie zbierajmy innym ich bliskich…

Żywiecka Policja dziękuje wszystkim osobom, bez udziału i wsparcia których realizacja tego spotu nie byłaby możliwa.

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

"To ty decydujesz" - spot profilaktyczny od żywieckiej policji na Walentynki