Działaj Lokalnie na Żywiecczyźnie

i

Autor: FB ŻFR

To już ostatnie dni, aby zgłosić swój pomysł do konkursu Działaj Lokalnie na Żywiecczyźnie. Wnioski można składać do końca kwietnia

2021-04-28 16:13

Działaj Lokalnie to początek przygody z działalnością społeczną i pisaniem projektów. Późnej łatwiej sięgać po kolejne środki

- Ten program to doskonała okazja, by zacząć poszukiwania większych środków na swoje społeczne projekty - przyznaje Anna Zięba koordynatorka konkursu. - Za nieduże pieniądze, bo można otrzymać maksymalnie 6 tysięcy złotych dofinansowania można zrealizować świetne działania i wciągnąć w nie lokalną społeczność. Widzimy to po zrealizowanych do tej pory pomysłach. Były projekty senioralne, ekologiczne czy sportowe.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do połowy maja - zapowiada koordynatorka i podpowiada, by wziąć pod uwagę okres pandemii. - Pisząc wniosek warto wziąć pod uwagę ten trudny czas, w jakim się znajdujemy - warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zrealizować projekt w momencie ewentualnych ograniczeń. Co istotne, nie zapomnijcie uwzględnić promocji i chwalenia się waszymi pomysłami- tłumaczy.

Więc jeśli tylko macie pomysł, przelejcie go do generatora wniosków, który znajdziecie na stronie głównej programu i trzymajcie kciuki...Konkurs grantowy „Działaj lokalnie” realizowany jest na Żywiecczyźnie od 15 lat. Do tej pory udało się zrealizować ponad 170 różnych, społecznie cennych pomysłów.

Działaj Lokalnie!
Restauratorzy otworzą ogródki