Dobranocki online w Lipowej

i

Autor: Biblioteka Lipowa

Spotkanie autorskie i dobranocki online ! Tydzień Bibliotek w Gminie Lipowa z atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci

2021-05-06 16:00

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej, w ramach Tygodnia Bibliotek przygotowała dla najmłodszych wyjątkową niespodziankę. Dobranocki online! Wśród nich autorskie bajki Dominiki Tomaszek-Semik, pracowniczki UG Lipowa i autorki bajek. Na profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej, odbędzie się także kolejne spotkanie autorskie online w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem gościem dorosłych czytelników będzie Magdalena Grzebałkowska autorka książki „Beksińscy. Portret podwójny”.

W sobotę, 8 maja, startuje Tydzień Bibliotek, czyli ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 r. przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej w ramach tego wydarzenia zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską, oraz na dobranocki w Lipowej!

Codziennie, od 8 do 15 maja, o godzinie 19:00 na facebookowym, oraz YouTubowym profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej, będzie można posłuchać bajeczkę – dobranockę, zrealizowaną przez „Gmina Lipowa TV Online”. Każda dobranocka będzie czytana przez inną osobą związaną z biblioteką oraz Malowniczą Gminą Lipowa-wyjaśnia Sylwia Wróbel ,dyrektor GBP w Lipowej  (posłuchaj poniżej)

W piątek, 14 maja, o godz. 18 na profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej, odbędzie się spotkanie autorskie online z Magdaleną Grzebałkowską. Z autorką bestsellerowych i nagradzanych książek takich jak: „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, „Beksińscy. Portret podwójny”, „1945. Wojna i pokój”, „Komeda. Osobiste życie jazzu.”  porozmawia Szymon J. Wróbel, moderator Dyskusyjnego Klubu Książki w Lipowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

posłuchaj: Sylwia Wróbel dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej opowie o dobranockach dla dzieci
Dinozaury opanowały wrocławski ogród botaniczny