Łączy ich adrenalina

i

Autor: Kino Janosik

Spora dawka adrenaliny!

2022-10-18 16:43

Adrenalinium czyli festiwal górski to- dla wszystkich miłośników wszelkiej aktywności - od wielu lat punkt obowiązkowy

15. FESTWIAL GÓRSKI ADRENALINIUM w Kinie Janosik, czyli trzydniowe kameralne wydarzenie filmowo-górskie z najlepszymi filmami podróżniczymi, gośćmi, panelami. eksperckimi i koncertami. W tym roku organizatorzy zapraszają nie tylko do budynku kina, ale również do przestrzeni namiotowej, jurty oraz w plener.

Czekają na Was fantastyczni Goście, a wśród nich:podróżniczka – ELŻBIETA DZIKOWSKA reportażysta wojenny – WOJCIECH JAGIELSKIrodzina JURECKICH, prowadząca blog „Świat naszymi oczami”, narciarz ekstremalny i paralotniarz – PETER CHRZANOWSKIzdobywcy Broad Peak i K2 w 9 dni – PIOTR KRZYŻOWSKI i MARIUSZ HATALApisarka KATARZYNA FRANUS

Na scenie muzycznej zagoszczą elektroniczne dźwięki BASS ASTRAL, w ramach finału akcji Pomarańczowa Energia oraz kwartet CZERWI razem z Piotrem Damasiewiczem, którzy stworzyli muzyczne widowisko do filmowych opowieści Marka Tomalika o Aborygenach.

Do tego mnóstwo fantastycznych i nagradzanych filmów o tematyce podróżniczo-sportowo-wyczynowej razem z konkursem filmów krótkometrażowych oraz konkursem fotograficznym MAGIA BESKIDÓW organizowanym przez Żywiecki Klub Fotograficzny PTTK w Oddziale Babiogórskim PTTK W ŻYWCU i ZPK Województwa Śląskiego Oddział w Żywcu.

Na dzieci czeka mnóstwo świetnych warsztatów i aktywności, między innymi:MikroKosmos, czyli najmniejsze kino na świecie, ścianka wspinaczkowa GOPR, spotkania z PTTK, animacje.Imprezę wzbogacą stoiska lokalnych rękodzielników, plogging biegowy z Czyste Beskidy, czyli marszobieg połączony ze sprzątaniem Grojca, Góroterapia, czyli program wsparcia osób z niepełnosprawnością.

Informacje szczegółowe, pełny program i bilety na www.adrenalinium.pl

15. Festiwal Górski Adrenalinium został objęty Honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Katarzyna Paskuda: Ania Przybylska była twarzą mojego salonu. Grałyśmy razem, zwierzałyśmy się sobie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE