Łączy ich adrenalina

i

Autor: Kino Janosik

Spora dawka adrenaliny!

2022-10-18 16:43

Adrenalinium czyli festiwal górski to- dla wszystkich miłośników wszelkiej aktywności - od wielu lat punkt obowiązkowy

15. FESTWIAL GÓRSKI ADRENALINIUM w Kinie Janosik, czyli trzydniowe kameralne wydarzenie filmowo-górskie z najlepszymi filmami podróżniczymi, gośćmi, panelami. eksperckimi i koncertami. W tym roku organizatorzy zapraszają nie tylko do budynku kina, ale również do przestrzeni namiotowej, jurty oraz w plener.

Czekają na Was fantastyczni Goście, a wśród nich:podróżniczka – ELŻBIETA DZIKOWSKA reportażysta wojenny – WOJCIECH JAGIELSKIrodzina JURECKICH, prowadząca blog „Świat naszymi oczami”, narciarz ekstremalny i paralotniarz – PETER CHRZANOWSKIzdobywcy Broad Peak i K2 w 9 dni – PIOTR KRZYŻOWSKI i MARIUSZ HATALApisarka KATARZYNA FRANUS

Na scenie muzycznej zagoszczą elektroniczne dźwięki BASS ASTRAL, w ramach finału akcji Pomarańczowa Energia oraz kwartet CZERWI razem z Piotrem Damasiewiczem, którzy stworzyli muzyczne widowisko do filmowych opowieści Marka Tomalika o Aborygenach.

Do tego mnóstwo fantastycznych i nagradzanych filmów o tematyce podróżniczo-sportowo-wyczynowej razem z konkursem filmów krótkometrażowych oraz konkursem fotograficznym MAGIA BESKIDÓW organizowanym przez Żywiecki Klub Fotograficzny PTTK w Oddziale Babiogórskim PTTK W ŻYWCU i ZPK Województwa Śląskiego Oddział w Żywcu.

Na dzieci czeka mnóstwo świetnych warsztatów i aktywności, między innymi:MikroKosmos, czyli najmniejsze kino na świecie, ścianka wspinaczkowa GOPR, spotkania z PTTK, animacje.Imprezę wzbogacą stoiska lokalnych rękodzielników, plogging biegowy z Czyste Beskidy, czyli marszobieg połączony ze sprzątaniem Grojca, Góroterapia, czyli program wsparcia osób z niepełnosprawnością.

Informacje szczegółowe, pełny program i bilety na www.adrenalinium.pl

15. Festiwal Górski Adrenalinium został objęty Honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Katarzyna Paskuda: Ania Przybylska była twarzą mojego salonu. Grałyśmy razem, zwierzałyśmy się sobie!