tory kolejowe - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pixabay tory kolejowe - zdjęcie ilustracyjne

Bielsko-Biała

Śmiertelne potrącenie pieszego przez pociąg w Bielsku-Białej

Tragiczny wypadek na torach w Bielsku-Białej. Pociąg relacji Zwardoń-Katowice śmiertelnie potrącił mężczyznę. Osoby podróżujące na linii kolejowej S5 muszą się liczyć z utrudnieniami.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 21 listopada około godz. 8:40 na torach kolejowych w rejonie ulicy Przędzalniczej w Bielsku-Białej. Pociąg Kolei Śląskich relacji Zwardoń-Katowice śmiertelnie potrącił mężczyznę.

Na miejscu przez kilka godzin pracowały wszystkie służby ratunkowe. Policja pod nadzorem prokuratury zajmie się ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną nie jest znana tożsamość zmarłego, ponieważ mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów.

Ze względu na zdarzenie kurs relacji Zwardoń-Katowice został odwołany. Podróżni musieli się przesiąść do pociągu numer 94762. Ruch pociągów na linii Żywiec - Bielsko-Biała poprowadzono jednym torem. Bieżące informacje o utrudnieniach można znaleźć na stronie Kolei Śląskim.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112