szczepienia w Lipowej

i

Autor: UG Lipowa

Śliwka Bronka gospodynią punktu szczepień w Lipowej. Od niej otrzymasz potwierdzenie szczepienia...

2021-04-22 15:41

Utworzone w gminach na Żywiecczyźnie punkty szczepień przeszły odbiory i niebawem ruszą w nich masowe szczepienia. Wyjątkowym punktem szczepień na mapie Powiatu Żywieckiego, jest punkt w Lipowej. Gospodynią tego punktu została sympatyczna maskotka Gminy Lipowa- Śliwka Bronka.

  Tylko tam osoby oczekujące na szczepienia będę mogły obejrzeć materiał filmowy dotyczący walorów krajobrazowych Malowniczej Gminy Lipowa. Nikt na seans się nie spóźni, bo kilku minutowy film będzie zapętlony i czas oczekiwania na swoją kolej w zupełności wystarczy, aby obejrzeć go w całości. Poza tym tylko w Lipowej otrzymamy nietypowe potwierdzenie szczepienia w tej gminie. Mianowicie na wszystkich zaszczepionych czekać będzie naklejka z Lipowską Śliwką Bronką potwierdzająca, szczepienie w Malowniczej Gminie Lipowa. Na specjalnej wlepce Bronka wyraża dumę z faktu, że osoba zdecydowała się na szczepienie dając tym samym dobry przykład innym. A co z osobami towarzyszącymi? Zwłaszcza dziećmi? Oni również mogą odebrać Bronkę z pozdrowieniami …

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

-Mamy wyremontowaną nową salę w centrum gminy, którą przygotowywaliśmy tak, aby mogą spełniać bardzo wiele funkcji. Nie spodziewaliśmy się, że będzie w niej punkt szczepień, ale nie stanowiło dla nas problemu, żeby również do takich działań ją dostosować, a w dodatku umilić osobą ten krótki, ale być może dla kogoś stresującym pobyt w niej.- mówi Jan Góra Wójt Gminy Lipowa. Warto dodać że punkt szczepień w Lipowej znajduje się w centrum gminy tuż obok największego Śliwkowego Muralu w Polsce znajdującego się na Szlaku Beskidzkich Murali.

posłuchaj :Szymon Wróbel o nietypowej gospodyni punktu szczepień w Lipowej
Lisie rodzeństwo w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu