Sezon motocyklowy rozpoczęty

i

Autor: KPP Żywiec

Sezon motocyklowy w Żywcu rozpoczęty. Podcza inauguracji sezonu miłośnikom dwóch kółek towarzyszyli żywieccy policjanci

2021-07-01 14:05

 Motocykliści z żywieckiego klubu motocyklowego rozpoczęli sezon. Przebiegowi imprezy przyglądali się policjanci z żywieckiej drogówki. Podczas spotkania mundurowi na ręce prezesa klubu przekazali gadżety poprawiające bezpieczeństwo motocyklistów oraz apelowali o ostrożność i rozwagę w czasie jazdy.

Sezon motocyklowy w Żywcu został oficjalnie otwarty. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach zebrali się na jednym z parkingów w Żywcu, by następnie wspólnie rozpocząć czas motocyklowych wycieczek. Na imprezie obecni byli policjanci z wydziału ruchu drogowego żywieckiej komendy policji, którzy przekazali motocyklistom odblaskowe szelki poprawiające ich widoczność na drodze. Apelowali również do motocyklistów o bezpieczeństwo i ostrożność w czasie jazdy.

-Apelujemy do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na motocyklistów i spoglądali w lusterko. Z kolei kierującym jednośladami przypominamy, aby pamiętali o podstawowych zasadach bezpiecznej jazdy. W szczególności apelujemy, aby unikali brawurowej jazdy i stosowali się do ograniczeń prędkości-przestrzegają żywieccy policjanci.

Mundurowi przypominaj również, że jazda motocyklem wymaga nie tylko zdrowego rozsądku i umiejętności, ale i odpowiednich uprawnień do kierowania.

Wszystkim miłośnikom dwóch kółek życzymy bezpiecznych wyjazdów i tyle samo szczęśliwych powrotów!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy.

Zablokowana A6 w Kołbaskowie, województwo zachodniopomorskie