Rajdówki znowu pojadą dla Wiktorka

i

Autor: Wojciech Anusiewicz

Rajdy, drift i spoty samochodowe - emocji nie zabraknie! Już w najbliższą niedzielę wielka motoimpreza charytatywna dla Wiktorka DAĆ NADZIEJĘ

2022-03-25 10:35

Od kilku lat grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem - miłośnicy motoryzacji chcą pomóc także czteroletniemu Wiktorkowi Szczechowiakowi walczącemu dzielnie z SMA

Już w najbliższą niedzielę w Węgierskiej Górce znów usłyszycie ryk silników rajdówek - zaprasza Daniel Wochnik ze Stowarzyszenia MotoWG. - Te dziewięć milionów złotych potrzebnych na niezbędną terapię, to dziewięć milionów powodów do pomagania. Dlatego tym razem po raz kolejny w tym roku organizujemy motoimprezę, by wesprzeć naszego małego przyjaciela - wyjaśnia. - Jedyną szansą dla Wiktorka jest leczenie terapią genową. Dzięki wielkim serduchom tysięcy ludzi udało się uzbierać już połowę tej kwoty, dlatego i my chcemy dorzucić swoją cegiełkę - dodaje.

Skoki adrenaliny i endorfin - to nie wszystko. Będzie się działo! - zapewnia ekipa MotoWG

- W programie imprezy przejazdy samochodami rajdowymi, samochodami do driftu, a także spoty samochodów tuningowanych, do tego koncerty. Nie zabraknie też kiermaszu ciast, licytacji i występów artystycznych w wykonaniu najmłodszych - wylicza nasz rozmówca.

Impreza charytatywna „Moto wg kontra SMA” - startuje już w niedzielę od 9 tej - na ternie obok hali widowiskowo-sportowej. Chłopiec ma coraz mniej czasu, by móc mu podać terapię - nie może przekroczyć 13,5 kilograma wagi.

Posłuchajcie, co będzie się działo w Węgierskiej Górce

Miłośnicy rajdówek dla Wiktorka
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.03.2022