Policyjni motorowodniacy zakończyli sezon

i

Autor: KPP Żywiec

Policyjni motorowodniacy zakończyli sezon. Łódź będzie poddana przeglądom technicznym i konserwatorskim

2021-09-15 14:09

Przez kilka miesięcy policyjni motorowodniacy czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad Jeziorami Żywieckim i Międzybrodzkim. W minioną niedzielę pełnili ostatnią służbę, kończąc sezon wodny. Łódź przez zimę będzie poddana przeglądom technicznym i konserwatorskim, aby w przyszłe lato mogła służyć policjantom dbającym o bezpieczeństwo wczasowiczów.

  W powiecie żywieckim działają dwa sezonowe ogniwa wodne - przy Komisariacie Policji w Łodygowicach, którego policjanci pełnią służbę na Jeziorze Żywieckim oraz przy Komisariacie Policji w Gilowicach, którego mundurowi strzegą bezpieczeństwa osób wypoczywających nad Jeziorem Międzybrodzkim. Podjęcia z wody, holowania łódek, działalność profilaktyczna, czy też dyscyplinowanie amatorów kąpieli - to codzienne zajęcia pływających policjantów.

W niedzielę policjanci pełnili ostatnią służbę i zakończyli sezon wodny. Dzisiaj łódź, która przez kilka miesięcy służyła policjantom z Gilowic, została wyjęta z wody i przetransportowana do pomieszczeń garażowych Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Za kilka dni wody jeziora opuści kolejna policyjna motorówka. W okresie jesienno-zimowym poddane one zostaną przeglądom technicznym oraz konserwatorskim. Wszystko po to, aby w przyszłym roku z powodzeniem mogły służyć policjantom dbającym o bezpieczeństwo wczasowiczów. ( galeria)

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Bicie Rekordu Polski na najdłuższą linie z monet 5-cio złotowych