Policja się szczepi

i

Autor: KPP w Żywcu

Policja się szczepi. Również żywieccy policjanci przyjęli już pierwsze dawki

2021-04-01 17:47

Trwają szczepienia policjantów. Pierwsze dawki przyjęli już też mundurowi z żywieckiej komendy

Trwają szczepienia policjantów. Pierwsze dawki przyjęli już też mundurowi z żywieckiej komendy. - W sumie w ostatnich kilku dniach pierwszą dawkę przyjęło już ponad 60 policjantów - informuje rzeczniczka żywieckich policjantów aspirant sztabowy Mirosława Piątek.

- Szczepienie odbyło się w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, a szczepienie przebiegało bardzo sprawnie. Policjanci stawiali się w szpitalu na konkretną godzinę, by mógł być zachowany ścisły reżim sanitarny. Później już tylko krótka konsultacja medyczna i samo szczepienie - relacjonuje rzeczniczka.

- To dla nas ważny moment, ponieważ w naszej pracy wśród ludzi - daje nam to większe poczucie bezpieczeństwa - dodaje policjantka.

Policjanci każdego dnia dbają o bezpieczeństwo obywateli, codziennie mają bezpośredni kontakt z obywateli. Do tej pory musieli dbać nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale i osób wobec których podejmowali czynności. Teraz będą mogli czuć się nieco bardziej bezpieczni.

Tuż po świętach wielkanocnych do bielskiego punktu szczepień zgłosi się kolejna część policjantów z Żywiecczyzny. Drugą dawkę - ci już zaszczepieni mają przyjąć początkiem czerwca.

Szczepienia żywieckich policjantów
Przebiegną charytatywnie ponad tysiąc kilometrów!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE