Wirus ograniczył pracę urzędu

i

Autor: FB Antoni Szlagor

Padł rekord zakażeń. Tak źle na Żywiecczyźnie nie było od początku pandemii

2021-03-17 14:44

W związku z potwierdzonymi zakażeniami Covid-19 wśród pracowników Wydziału Spraw Obywatelskich i Obronnych - burmistrz podjął decyzję o zawieszeniu do odwołania pracy tego wydziału - informuje rzecznik urzędu miejskiego w Żywcu - Mariusz Hujdus

- Wnioski o wydanie dowodu osobistego można składać w urzędach gmin Świnna, Radziechowy-Wieprz czy Lipowa, ponieważ na to pozwalają przepisy - tłumaczy. - Jeśli chodzi o odbiór dowodów, na które wnioski zostały złożone już wcześniej - należy uzgodnić to telefonicznie pod numerem 33 475 42 85, a w wyjątkowych sytuacjach termin załatwiania spraw dotyczących zameldowania i wymeldowania - należy również uzgodnić telefonicznie pod numerem telefonu 33 475 42 59.

Sprawy dotyczące działalności gospodarczej będą realizowane na bieżąco z zachowaniem wszelkich niezbędnych ograniczeń sanitarnych. Prosimy jednak, jeśli to możliwe aby te sprawy, które można - załatwiać zdalnie przez telefon, mail czy ePUAP i SEKAP.

Tylko dziś na Żywiecczyźnie odnotowano rekord zakażeń 287 nowych przypadków zakażenia wirusem Sars-Cov-2, zmarły też kolejne cztery osoby. Uruchomiony zaledwie kilka dni temu oddział covidowy dysponuje już tylko ostatnimi wolnymi łóżkami.

Koronawirus w urzędzie. Jak załatwić sprawy?
Protest fizjoterapeutów w Warszawie