PrezentOWES

i

Autor: OWES Bielsko-Biała

Okazja, by wesprzec tych, którzy na co dzień wspierają innych. PrezentOWES

2021-03-02 7:55

W związku ze zbliżającą się dużymi krokami wiosną i świętami wielkanocnymi, na Facebook-u - @Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej - będzie można obejrzeć propozycję zakupu produktów i usług od przedsiębiorstw społecznych

Już dzisiaj - o godz. 10.00 odbędzie się wyjątkowy PrezentOWES czyli wirtualny kiermasz z udziałem przedsiębiorstw społecznych z terenu powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego oraz z miasta Bielska-Białej. W związku ze zbliżającą się dużymi krokami wiosną i świętami wielkanocnymi, na facebookowe wydarzenie zaprasza Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej - mówi Magdalena Waligóra - animatorka OWES.

Będzie to idealna okazja, aby wspomóc te organizacje, które w okresie pandemii od wielu miesięcy zmagają się z różnymi problemami, a na co dzień pomagają innym - zarówno lokalnej społeczności, jak i osobom wykluczonym społecznie.

Każdy kto weźmie udział w tym wiosennym spotkaniu online będzie mógł zakupić m. in. vouchery na zajęcia artystyczne czy sportowe, usługi rehabilitacyjne, przytulanki świętych oraz ręcznie robione pierogi i pyszne sery, które na pewno znajdą swoje miejsce na świątecznym stole. W wydarzeniu weźmie udział 10 organizacji - w tym również kilka z Żywiecczyzny.

By wesprzeć, tych, którzy na co dzień wspierają innych - odwiedźcie koniecznie profil Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej. Jeśli nie zdążycie na wydarzenie live - nic straconego - nagranie będzie dostępne na profilu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/570879429600886/live/

Wyjątkowy PrezentOWES - warto zobaczyć, kupić i pomóc
Iluminacje w Gdańsku w geście solidarności z osobami i rodzinami dotkniętymi chorobami rzadkimi