Tym razem w październiku start 21. półmaratonu wokół jeziora

i

Autor: www.halfmarathon.zywiec.pl

Nowy termin największej imprezy sportowej na Żywiecczyźnie. 21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego w październiku!

2021-07-10 20:04

Impreza ze względu na szalejącą pandemię i związane z nią ograniczenia była już dwukrotnie przekładana

Tym razem dyrektor biegu - Mirosław Dziergas poinformował, że wznowione zostają przygotowania do organizacji w dniu 10 października 2021 roku Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy oczekiwali razem z nami na moment, w którym będziemy mogli zacząć przygotowania do biegu w nowym terminie - czytamy na oficjalnej stronie internetowej tej popularnej imprezy. - Potrzebujemy Państwa zaangażowania, abyśmy mogli w jak najlepszy sposób przygotować się do organizacji Półmaratonu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bardzo prosimy osoby z nadanymi numerami startowymi o zalogowanie się na swoje konto i potwierdzenie swojego statusu szczepień - apeluje do zawodników dyrektor Dziergas i dodaje - niezależnie od tego czy jesteście osobami zaszczepionymi czy niezaszczepionymi - każda Wasza odpowiedź usprawni przygotowania.

Wkrótce opublikowany ma zostać najnowszy regulamin, ale już dziś wiadomo, że limit uczestników będzie wynosił 2500 uczestników.

Apoloniusz Tajner: Mamy najnowocześniejszy kompleks skoczni na świecie!