Bacówka PTTK na Rycerzowej

i

Autor: PTTK/FB Położone na wysokości 1120 m n.p.m. niewielkie schronisko, w pobliżu którego wypasane są owce. W okresie letnim, obok bacówki można rozbić namiot. Kuchnia tego miejsca słynie z pysznych racuchów z sosem jagodowym. Znajduje się w Beskidzie Żywieckim, na Hali Rycerzowej, terytorialnie w Ujsołach.

Turystyka

Schroniska w Beskidach z klimatem. Zobacz TOP 10 najlepszych miejsc i wybierz się w góry

2023-09-20 11:17

Schronisko górskie to klimatyczne miejsce, gdzie można spotkać ludzi o podobnej pasji, porozmawiać, przysiąść na chwilę i odpocząć w trakcie górskiej wyprawy. A może nawet zatrzymać się na dłużej...Które schroniska w Beskidach według turystów zasługują na największe uznanie? Sprawdźcie to, zaglądając do naszej galerii.

Schroniska górskie w Beskidach. Zobacz TOP 10 

Na szlaku górskim, oprócz wyzwań związanych z pokonaniem trasy, niesamowitych widoków i przebywania w otoczeniu przyrody, dużą frajdę sprawia zatrzymanie się na chwilę w schronisku, w którym można odetchnąć po wyczerpującym marszu, zjeść przysmak czy talerz ciepłej zupy i porozmawiać z ludźmi gór, połączonych wspólną, fantastyczną pasją.

W naszej galerii przygotowaliśmy zdjęcia i opisy schronisk w Beskidach, które według ocen turystów na Google, są najlepsze, aby do nich wpaść z wizytą w trakcie wycieczki w górach lub nawet zatrzymać się na dłużej na nocleg. Zobaczcie sami - może znacie te miejsca, macie z nimi wspomnienia lub ucieszycie się z podpowiedzi i wybierzecie niebawem w góry?

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Źródło: Najlepsze schroniska w Beskidach. Zimą czarują pięknym klimatem i cudowną atmosferą