Wisła – Barania Góra

i

Autor: slaskie.travel.pl Beskidzkie ścieżki, Czarna Wisełka i malownicze widoki na szczycie. Wycieczka z Wisły-Czarnej na Baranią Górę (1220 m n.p.m.), drugi co do wysokości szczyt w Beskidzie Śląskim, jest bardziej wymagająca, ale warta, by wziąć ją pod uwagę, planując weekend. Droga na szczyt niebieskim szlakiem przez Dolinę Białej Wisełki zajmuje około 3 h.

Majówka w Beskidach

Beskidy w maju są przepiękne. Na te wycieczki możesz zabrać małe dzieci

2024-05-17 13:46

Góra Żar, Ustroń i atrakcje w okolicy, a może wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie? Przygotowaliśmy propozycje krótkich wycieczek w Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym dla całych rodzin na weekend - nadchodzący lub długie - majowy i czerwcowy, które się zbliżają.

Majówka w Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym. Propozycje dla całych rodzin

Chcecie miło, w gronie najbliższych i zarazem pięknym otoczeniu spędzić nadchodzący weekend bądź długie - majowy i czerwcowy, które się szykują? Mamy dla Was propozycje wycieczek w Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym, czyli w górach, znajdujących się na terenie naszego regionu, gdzie każdy ma blisko. 

Wśród tras, które po krótce opisujemy są m.in. wycieczki na Górę Żar, Hrobaczą Łąkę, Malinowską Skałę, do Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu czy szlakiem z Brennej na Trzy Kopce Wiślańskie. Wybór należy do Was.

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/