Muzyczne inspiracje w Jeleśni

i

Autor: GOK Jeleśnia

Muzyczne inspiracje w Jeleśni

2022-07-12 10:56

Był już jazz i poezja śpiewana, a teraz przyszedł czas na latino...

Takie - „muzyczne inspiracje” tylko w Jeleśni, a dokładnie w tamtejszym gminnym ośrodku kultury - właśnie w ramach cyklu koncertów pod tym właśnie tytułem. „Muzyczne inspiracje” to cykl koncertów, który powstał z myślą o naszych odbiorcach - wszyscy jesteśmy inni, niemal każdy z nas lubi inną muzykę, dlatego stworzyliśmy taki cykl, by każdy mógł odnaleźć coś dla siebie - przyznaje Marta Stanko - dyrektorka tamtejszego ośrodka kultury.

Trzeci z cyklu koncertów odbywających się w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni (ul.Plebańska 1) - już w najbliższy piątek.

- Tym razem w repertuarze naszych gości - latino… - zapowiada Marta Stanko. - Zagra dla nas zespół Fausystem z udziałem Aleksandry Nikiel - finalistki dwudziestej edycji programu „Szansa na sukces” oraz zdobywczyni nagrody publiczności „Moja siła” podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - podsumowuje nasza rozmówczyni.

Jak podkreśla dyrektorka GOK-u w Jeleśni - cykl jest tak zbudowany, by każdy - niezależnie od muzycznych upodobań - znalazł coś dla siebie. Najbliższy koncert już 15 lipca - w piątek o 20.00. wstęp bezpłatny - ale ilość miejsc jest ograniczona - warto więc zadzwonić do GOK-u i zarezerwować sobie miejsce.

Latino w GOK-u w Jeleśni - już w najbliższy piątek
Sen o Victorii w Katowicach