policja na ratunek

i

Autor: KPP Żywiec Łuszczewo: Ciało 58-latka leżało w stodole. Doszło do morderstwa?

Mogło zakończyć się tragedią. Żywieccy policjanci uratowali 27 latka

2021-07-12 20:35

Policjanci z Wydziału Prewencji żywieckiej komendy Policji uratowali 27-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna siedział na parapecie okna na pierwszym piętrze budynku, był pobudzony i bardzo nerwowy. Istniało ryzyko, że mężczyzna spadnie lub zeskoczy z parapetu. Policjanci w ostatniej chwili złapali go, obezwładnili i przekazali ekipie karetki pogotowia.

 Do zdarzenia doszło wczoraj. Około 9.30 dyżurny żywieckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o agresywnym i pobudzonym mężczyźnie, który chodził po parapecie okna na pierwszym piętrze budynku. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna siedział w futrynie okna. Na miejscu byli już strażacy, którzy rozkładali poduszkę pneumatyczną w celu asekuracji ewentualnego upadku mężczyzny. W tym czasie policjanci weszli do pokoju, w którym był mężczyzna. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji  funkcjonariuszy  został on złapany i  obezwładniony. Mężczyzna  był bardzo pobudzony i agresywny, rozbił szybę, która zraniła jednego z policjantów. Jak ustalili mundurowi, to 27-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna trafił pod opiekę ekipy karetki pogotowia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Borowce: 13-latek uciekł mordercy! Potrójne zabójstwo