sala widowiskowa GOK Gilowice

i

Autor: Agata Chmielowska

Metamorfoza sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Gilowicach. Jest ładniej i nowocześniej

2021-03-11 15:05

Sala Widowiskowa w Gminnym Ośrodku Kultury w Gilowicach, przeszła kolejną metamorfozę. Tzw. "systemem gospodarczym" tym razem pod szpachlę i pędzle malarskie oddano salę oraz zaplecze. Wygładzenie nierówności powstałych przy montażu klimatyzacji, usunięcie pęknięć, a nade wszystko nowe kolory ścian i sufitów nadały sali elegancji, którą dopełniły przemalowane żyrandole z nowym jasnym oświetleniem.

   Nowoczesne panele/firany wiszące w oknach sprawiły, że światło dzienne ukazuje tę salę, jakby zyskała większej przestrzeni. Dopełnieniem są stoły, krzesła zakupione przez Sołtysa wsi Gilowice wraz z Radą Sołecką, a także klimatyzatory i wentylacja wykonana ze środków pozyskanych w ramach grantu z LGD Żywiecki Raj - mówi dyrektor placówki Gabriela Kolonko  ( posłuchaj niżej )

-To jednak nie koniec… Przed nami wymiana drzwi wejściowych do Sali oraz doposażenie sceny w lampy z oświetleniem teatralnym. Wkrótce mamy nadzieję ocenicie Państwo sami naszą „robotę". Wiele prac wykonanych zostało własnymi siłami przez pracowników GOK Gilowice oraz dzięki wsparciu Wójta Gmin Gilowice Pana Krzysztofa Okrzesika oraz lokalną firmę . Serdecznie dziękujemy. Patrząc w przyszłość, mamy nadzieję, że JUŻ WKRÓTCE będziemy mogli Państwa częściej widywać i korzystać z coraz to nowszych udogodnień na Sali Widowiskowej w GOK Gilowice -dodaje dyrektor GOKU w Gilowicach .

... a tymczasem zapraszamy na fotorelację ( poniżej)

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

posłuchaj :Gabriela Kolonko dyrektor GOK w Gilowicach o remoncie sali widowiskowej
Daniel Martyniuk skazany! Syna gwiazdora disco-polo nie było w sądzie i nie wysłuchał wyroku