#MalowniczaGminLipowa

i

Autor: UG Lipowa

#MalowniczaGminaLipowa w zimowej odsłonie. Uroki Gminy leżącej u podnóża Skrzynego z innej perspektywy

2020-12-21 19:34

W drugiej połowie roku Gmina Lipowa rozpoczęła akcje #MalowniczaGminaLipowa. Ta akcja, to szereg inicjatywy m.in. na portalu YouTube. Własnie tam na kanale „Gmina Lipowa” pojawił się filmik #MalowniczaGminaLipowa, ukazujący uroki gminy z innej perspektywy. Poza tym mieszkańcy mogli i mogą nadal ściągać na profilowe zdjęcia na facebooku nakładki „Jestem z #MalowniczaGminaLipowa”.

-Teraz w ramach wspomnianej akcji na YouTubowym kanale gminy można zobaczyć drugą część filmiku #MalowniczaGminaLipowa. Tym razem, przed świętami Gmina zachwyca zimowymi urokami! Dodatkowo w różny sposób będą dysponowane odblaski z hasłem #MalowniczaGminaLipowa-informuje Szymon Wróbel z Urzędu Gminy w Lipowej.  

Poniżej możecie zobaczyć jak Lipowa prezentuje się w zimowej odsłonie.

-Gmina Lipowa, to jedna z niewielu na Żywiecczyźnie, w której ciągle znacznie przybywa nowych mieszkańców. Czynników, które na to wpływają, jest wiele. Szereg inwestycji infrastrukturalnych, kluczowych przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym wyborze lokalizacji do zamieszkania, takich jak np. budowa nowoczesnego przedszkola, termomodernizacja szkół, tworzenie przestrzeni rekreacyjnych, wprowadzenie nazewnictwa ulic, czy w końcu budowa własnego ujęcia z wodą o wyśmienitych parametrach. Gmina Lipowa, to również Perła Beskidów, czyli Dolina Zimnika, świetne trasy na Skrzyczne, czy widoki, które na każdym robią wielkie wrażenie-mówi Szymon Wróbel.

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

#MalowniczaGminaLipowa