Jukace i ich historia na wielkim ekranie

i

Autor: Szymon J. Wróbel

Już jutro - premiera najnowszego filmu Szymona Wróbla

2022-04-08 17:57

Tym razem młody reżyser z Żywiecczyzny poznał bliżej magiczną historię grupy Jukacy z Zabłocia

- Mam nadzieję że sobotnie spotkanie będzie okazją do ciekawej rozmowy - przyznaje Szymon Wróbel. - Chciałbym, żeby nasze spotkanie w Sali kinowej było okazja do lepszego poznania tej wyjątkowej grupy i jej niezwykłej historii. Staraliśmy się zrobić ten film w taki sposób, by był on ciekawy zarówno dla osób z Żywiecczyzny, ale i dla tych widzów, którzy po raz pierwszy zetkną się z historia i tradycją Jukacy - tłumaczy reżyser.

Praca nad najnowszą produkcją trwała ponad rok. Na uwagę zasługuje również warstwa muzyczna filmu.

- Warto wspomnieć, że muzykę do naszego filmu stworzył Maciek Szymonowicz z zespołem Psio Crew. Maciek tworzy muzykę w oparciu o dźwięki tworzone przez Jukacy - wyjaśnia Szymon Wróbel.

Muzyk będzie również obecny podczas sobotniej premiery.

Premierowy pokaz filmu „Jukace. Magiczna historia” już w najbliższą sobotę w żywieckim kinie Janosik o 20.15.

Bilet wstępu na to wydarzenie to zaledwie złotówka, oraz dobrowolna kwota do puszki dla Wiktorka, który walczy z SMA. Rezerwujcie więc sobotni wieczór i… miejsca na sali kinowej - poznacie niezwykłą historię pasji i przywiązania do lokalnej tradycji.

Premiera filmu o Jukacach
ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE