Zespół Chwila i Kapela Po Pieronie

i

Autor: FB Chwila

"Dziecina mała -2020" -muzyczna kolaboracja muzyków z zespołu Chwila i Kapeli Po Pieronie zaowocowała nową pastorałką

2020-12-07 12:11

Nowa pastorałka została przygotowana przez muzyków na nadchodzące święta. - Mimo pandemii nie mogliśmy przerwać naszej corocznej tradycji. Grudzień był zawsze dla nas wyjątkowym czasem dlatego i w tym roku powstała nowa pastrała i teledysk do niej- mówi Konrad Sadlik wokalista zespołu Chwila.

-Grudzień co roku dla nas był bardzo pracowity, bo było dużo jarmarków świątecznych, dużo zaświeceń choinek, działo się dużo. No niestety, w tym roku nie mamy możliwości koncertowania za bardzo, ale nie chcieliśmy też zastygnąć, tak jak w dzisiejszych czasach wszystkie branże zastygają. Zrobiliśmy coś fajnego, teledysk, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. No i wydaje nam się, że możemy chociaż w taki sposób oddać siebie na te święta-dodaje Konrad Sadlik.

Premiera pastorałki "Dziecina mała -2020" odbyła się wczoraj w sieci, na profilach społecznościowych  zespołów Chwila i kapeli PoPieronie.  

-Naszym celem jest promowanie tutejszej kultury. Chcemy promować nasz region i pokazywać, że Beskidy mimo pandemii dalej grają i będą kolędować.  Czy w formie rzeczywistej, czy wirtualnej będziemy kolędować, będziemy starali się zapukać tym teledyskiem do Was, do waszych okienek internetowych -mówi Maciej Ormaniec, kontrabasista w zespole Chwila i kapeli PoPieronie. (posłuchaj )

Poniżej możecie zobaczyć teledysk i posłuchać najnowszej pastorałki  "Dziecina mała -2020"

Maciej Ormaniec kontrabasista zespołu Chwila i kapeli PoPieronie o nowej pastorałce na tegoroczne święta
Pastorałka "Dziecina Mała"