Zespół Chwila i Kapela Po Pieronie

i

Autor: FB Chwila

"Dziecina mała -2020" -muzyczna kolaboracja muzyków z zespołu Chwila i Kapeli Po Pieronie zaowocowała nową pastorałką

2020-12-07 12:11

Nowa pastorałka została przygotowana przez muzyków na nadchodzące święta. - Mimo pandemii nie mogliśmy przerwać naszej corocznej tradycji. Grudzień był zawsze dla nas wyjątkowym czasem dlatego i w tym roku powstała nowa pastrała i teledysk do niej- mówi Konrad Sadlik wokalista zespołu Chwila.

-Grudzień co roku dla nas był bardzo pracowity, bo było dużo jarmarków świątecznych, dużo zaświeceń choinek, działo się dużo. No niestety, w tym roku nie mamy możliwości koncertowania za bardzo, ale nie chcieliśmy też zastygnąć, tak jak w dzisiejszych czasach wszystkie branże zastygają. Zrobiliśmy coś fajnego, teledysk, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. No i wydaje nam się, że możemy chociaż w taki sposób oddać siebie na te święta-dodaje Konrad Sadlik.

Premiera pastorałki "Dziecina mała -2020" odbyła się wczoraj w sieci, na profilach społecznościowych  zespołów Chwila i kapeli PoPieronie.  

-Naszym celem jest promowanie tutejszej kultury. Chcemy promować nasz region i pokazywać, że Beskidy mimo pandemii dalej grają i będą kolędować.  Czy w formie rzeczywistej, czy wirtualnej będziemy kolędować, będziemy starali się zapukać tym teledyskiem do Was, do waszych okienek internetowych -mówi Maciej Ormaniec, kontrabasista w zespole Chwila i kapeli PoPieronie. (posłuchaj )

Poniżej możecie zobaczyć teledysk i posłuchać najnowszej pastorałki  "Dziecina mała -2020"

Maciej Ormaniec kontrabasista zespołu Chwila i kapeli PoPieronie o nowej pastorałce na tegoroczne święta
Pastorałka "Dziecina Mała"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE