Czyste Beskidy Festiwal 2022

i

Autor: FB Czyste Beskidy

Czyste Beskidy Festiwal - tym razem w Korbielowie

2022-07-13 11:04

Baza festiwalu będzie w tym roku w Korbielowie, na ulicy Zbójnickiej przy żółtym szlaku

Czyste Beskidy to inicjatywa która próbuje uwrażliwiać ludzi na problem jakim jest zanieczyszczenie środowiska w którym żyjemy. Oprócz działalności edukacyjnej, co roku organizowany jest Czyste Beskidy Festiwal, który w tym roku odbędzie się już 17 Lipca w Korbielowie.

- Ruszając na szlak, wpadnijcie do nas po worki i rękawiczki - zachęcają organizatorzy. - Oprócz naszej bazy, wolontariusze będą rozdawać worki jeszcze w trzech miejscach:

- na parkingu obok przejścia granicznego, czyli przy czerwonym szlaku

- na parkingu obok wyciągów narciarskich, czyli przy zielonym szlaku

- na Hali Miziowej

Wracając ze szlaków, zostawcie zebrane śmieci w miejscach w których zabieraliście puste worki. W podziękowaniu dostaniecie od nas prezent.

- Wpadnijcie też do naszej bazy festiwalowej. Będą tam odbywały się warsztaty ekologiczne - czekamy na Was od godziny 9:00 do 17:00 - zaprasza Rafał Bałaś z inicjatywy Czyste Beskidy.

Pojawiła się też nowa akcja podczas wydarzenia, czyli "Jadę rowerem na Czyste Beskidy Festiwal". - Zachęcamy Was do przyjechania rowerem na Czyste Beskidy Festiwal 2022 - Korbielów. To jeden z naszych kroków mających na celu redukcje śladu węglowego podczas organizacji festiwalu - wyjaśnia Rafał Bałaś.  - Przygotujemy dla Was strzeżony parking dla rowerów. Przypilnujemy ich w czasie gdy pójdziecie sprzątać szlaki, a każdy kto przyjedzie na wydarzenie rowerem, dostanie od nas dodatkowy prezent - workoplecak od Czyste Beskidy - zapraszamy - podsumowuje nasz rozmówca.

Chcesz wiedzieć więcej o pomyśle "Czyste Beskidy" - posłuchaj poniżej:

Czyste Beskidy - tym razem w Korbielowie
Eska Let's Bike