Mecz na na ArcelorMittal Park. Zmierzyli się ze sobą Zagłębie Sosnowiec i Podbeskidzie Bielsko-Biała

i

Autor: Photo Art Service

Sport

Zagłębie Sosnowiec kontra Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na stadionie ArcelorMittal Park prawie 5 tys. widzów

2024-03-03 20:41

W ramach pierwszego wyjazdowego meczu w tym roku, Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzyło się z Zagłębiem Sosnowiec. Niestety, bez oczekiwanego rezultatu zarówno dla jednej, jak i dla drugiej drużyny. Mecz zakończył się remisem 0:0.

W meczu 22. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Zagłębia Sosnowiec zagrali na stadionie ArcelorMittal Park z drużyną Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wynik nie usatysfakcjonował żadnej ekipy - mecz zakończył się remisem 0:0.

Walki na murawie nie brakowało od początku do końca, ale zabrakło...trafień, mimo dość sporej liczby dopingujących kibiców, których było niemal pięć tysięcy. 

Sędziował: Leszek Lewandowski (Zabrze). Na ławce trenerskiej zadebiutował Jarosław Skrobacz, nowy trener Podbeskidzia. Żółte kartki otrzymali: Bykow, Janota, Remy, Polarus, Jończy, Bonecki, Suchockyj - Mikołajewski, Małachowski, Misztal. 

W tabeli 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała nadal zajmuje 17, przedostatnie miejsce, a Zagłębie Sosnowiec 18 - ostatnie. Prowadzi Arka Gdynia, za liderem plasują się GKS Tychy i Motor Lublin. 

Znasz te teksty komentatorów sportowych? One przeszły do historii

Pytanie 1 z 15
„On jest szalony, ale wnosi do sportu to, co jest fantastyczne, niepowtarzalne!” - krzyczał Włodzimierz Szaranowicz podczas konkursu w Vancouver w 2009 roku. Kogo dotyczyły te słowa?
Źródło: Zagłębie Sosnowiec kontra Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na stadionie ArcelorMittal Park prawie 5 tys. widzów