ASG Żywiec

i

Autor: SG Żywiec

Za mundurem panny sznurem... Członkom nieformalnej grupy ASG Żywiec zależy by tym razem wielbicielki ale i wielbiciele munduru wspomogli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Żywcu

2021-01-20 14:49

Przedstawiciele nieformalnej grupy ASG Żywiec, którzy pasjonują się militariami oraz odwzorowaniem zachowań, działań oraz ubioru żołnierzy z całego świata, zapraszają do Żywca na specjalny pokaz, który odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 -W ubiegłym roku za zgodą Dyrektora MCK w Żywcu 40 osobowa grupa kwestowała z puszkami na terenie Żywca w mundurach, z replikami broni, wzbudzając zainteresowanie mieszkańców, którzy chętnie dokładali się do zbiórki jednocześnie uwieczniając chwile z nami na zdjęciach. W tym roku też będzie ciekawie -informuje Paweł Rus członek nieformalnej grupy ASG Żywiec. ( posłuchaj poniżej)

31 stycznia ASG Żywie przeprowadzi pokazy bojowe i akcje m.in. w okolicach żywieckiego Rynku, w żywieckim parku w okolicy Starego Zamku, Pałacu i wydziału etnografii. Osoby, które pojawią się w tych miejscach 31 stycznia tego roku będą mogły wykonać zdjęcia z członkami grupy oraz usiąść za kierownicą pojazdów militarnych.

By tegoroczna zbiórka w ramach WOŚP była bezpieczna w 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami płatniczymi. Tacy wolontariusze pojawią się w Węgierskiej Górce. Wolontariusze ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą  mieli na szyi identyfikator 29. Finału, jednak zamiast tekturowej puchy," będą kwestować z terminalami.

Aby wesprzeć cel 29. Finału, w tym roku wpłaty bezgotówkowej terminalem, będzie można dokonać zbliżeniowo na 550 terminalach za pomocą kart Mastercard i VISA, smartfonem (HCE, Google Pay, Apple Pay) lub zegarkiem (Apple Watch, Garmin Pay, FitBit Pay). Każdy terminal będzie posiadał Orkiestrowy hologram, a na jego ekranie będzie wyświetlało się serduszko WOŚP, które także będzie drukowane na potwierdzeniu przekazania darowizny. Dodatkowo wolontariusz z terminalem będzie posiadał czerwoną sakiewkę na urządzenie.

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Przedstawiciele nieformalnej grupy ASG Żywiec zapraszają na pokaz w ramach WOśP
Drifty i kulig za autem na myślenickim Zarabiu