zaginiona Monika z Cięciny

i

Autor: KPP Żywiec

Wyszła z domu i nie wróciła. Żywiecka policja poszukuje 38 letniej mieszkanki Cięciny

2022-09-16 13:15

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionej 38-letniej Moniki Pawlus. Kobieta w dniu 12 września br. wyszła z domu w Cięcinie z zamiarem udania się do Żywca. Od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania ani też nie kontaktowała się z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

   Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionej 38-letniej Moniki Pawlus. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, kobieta w dniu 12 września br. wyszła z domu w Cięcinie skąd miała udać się do Żywca. Od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 40 lat, wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, oczy piwne, uszy przylegające, nos mały.

W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego, spodnie czarne, obuwie typu typu glan koloru czarnego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE