Urząd Skarbowy w Żywcu

i

Autor: Google maps

Wiele spraw w Urzędzie Skarbowym w Żywcu można załatwić bez wychodzenia z domu. Umów wizytę tylko jeśli to konieczne

2022-01-04 16:33

Wiele spraw w Urzędzie Skarbowym w Żywcu można załatwić bez wychodzenia z domu. Możesz skorzystać z usług online i załatwić sprawę na stronie www.podatki.gov.pl. W razie konieczności osobistej wizyty należy pamiętać, że jest ona możliwa po wcześniejszym umówieniu terminu i godziny.

 Rezerwując wizytę w urzędzie:

· unikniesz niepotrzebnego czekania w kolejce,

· sprawnie i komfortowo załatwisz sprawę,

· zadbasz o bezpieczeństwo swoje i innych.

Najszybszym i najprostszym sposobem umówienia wizyty jest rezerwacja internetowa.

Wystarczy skorzystać z elektronicznego formularza na podatki.gov.pl, wskazać urząd, w którym chcemy załatwić sprawę, a następnie wybrać dogodny dzień i godzinę-wyjaśnia Grażyna Kmiecik z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Jeżeli umówiłeś się do urzędu przez internet i podałeś numer telefonu komórkowego, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji SMS-em. Jeśli umawiasz wizytę, co najmniej dwa dni wcześniej, dzień przed spotkaniem otrzymasz dodatkowo SMS-owe przypomnienie.

Na stronie umawiania wizyt dostępna jest także wyszukiwarka, która przy użyciu słów kluczowych pozwala szybko znaleźć rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić. System rezerwacji wizyt został zintegrowany z ankietami badającymi poziom zadowolenia podatników z wizyty w urzędzie. Każda osoba, która umówiła wizytę w usłudze i podała adres e-mail, otrzymuje wiadomość z linkiem do anonimowej ankiety. W ten sposób  Urząd pozyskuje opinie i wskazówki wykorzystywane do dalszej poprawy jakości  obsługi.

Jeśli z jakiś względów nie możesz przyjść na umówioną wizytę – możesz ją odwołać na stronie lub telefonicznie. Do urzędu przyjdź tylko, jeśli jest to konieczne. Nie potrzebujesz umawiać wizyty w urzędzie, jeśli chcesz tylko zostawić dokument.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl

Radni z Jawornika Polskiego tłumaczą libację po której jeden z członków Rady stracił ucho