Węgierska Górka gra z Orkiestrą dwudziesty raz!

i

Autor: Katarzyna Graboń

Węgierska Górka zagra w tym roku z Wielką orkiestrą świątecznej pomocy już po raz 20

2021-01-24 10:46

Choć w tym roku będzie inaczej niż zwykle, nie oznacza to, że będzie działo się mniej. O to zadba niezawodny sztab z Węgierskiej Gorki

- Mamy mały jubileusz… z tej okazji - tradycyjnie już wiele będzie się działo - oczywiście z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa - zaznacza Urszula Figura szefowa tamtejszego sztabu.

- W całej Polsce ten finał to „finał z głową” - dlatego z dużą odpowiedzialnością podchodzimy do organizacji tego wydarzenia. Mamy za sobą już mnóstwo spotkań i dyskusji, jak i co zorganizować, aby było atrakcyjnie, ale przede wszystkim bezpiecznie - tłumaczy.

Ogromne znaczenie w tym roku ma dla nas to, co dzieje się w internecie - tłumaczy nasza rozmówczyni. To właśnie tam działa wirtualna skarbonka. Choć tradycyjne skarbonki stacjonarne znajdziecie także w lokalnych sklepach, które przyłączyły się do orkiestry, warto też śledzić internetowe licytacje sztabu z Węgierskiej Górki.

W Węgierskiej Górce orkiestra zacznie grać już w sobotę - zapowiada wolontariuszka Edyta Żółta. - Zapraszamy na grę terenową - w rodzinnych drużynach i… na morsowanie w Sole - czekamy na was - zapewnia.

Jeśli nie dacie rady pojawić się w niedzielę w Węgierskiej Górce - nic straconego - jak zapowiadają lokalni organizatorzy finału - postarają się, by prowadzić transmisję na żywo w internecie, będziecie więc mogli na bieżąco śledzić, co dzieje się na miejscu.

W tym roku - podczas "finału z głową" - orkiestra wspiera laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Więcej o tym, co będzie się działo w Węgierskiej Górce - posłuchajcie…

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Węgierska Górka zagra z WOŚP już dwudziesty raz!
"Termos dla Bezdomnego". Potrzebujący mogą skorzystać z gorącej herbaty