Społeczna Straż Rybacka Żywiec

i

Autor: SSR Żywiec

W pogoni za kłusownikiem. Strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Żywiec w akcji

2021-03-10 18:06

Podczas ostatniego patrolu strażnicy natknęli się na mężczyznę łowiącego na górskiej rzece niedozwoloną metodą, w niedozwolonym miejscu. Gdy postanowili go skontrolować, ten nie czekając na podejście strażników uciekł. Kolejnego dnia strażnicy postanowili skupić się na namierzeniu wspomnianego Pana, a że jest nam znany i był już ujęty w ubiegłym roku, strażnicy wiedzieli gdzie szukać.

Nazajutrz sytuacja była analogiczna, lecz tym razem strażnicy postanowili obserwować i czekać na dogodny moment. Gdy taka sposobność się nadarzyła, jeden ze strażników zaczął podchodzić do wędkarza, ten widząc to zaczął uciekać przez rzekę. Strażnik bez chwili namysłu, również zaczął biec za kłusownikiem przez rzekę. Na drugiej stronie czekała na Pana niespodzianka, gdyż strażnicy przewidzieli ten ruch i drugi patrol odciął uciekającemu Panu drogę. W konsekwencji brawurowa ucieczka kłusownika na nic się nie zdała.

Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol Policji, który wystawił  zatrzymanemu mandat karny. Zaangażowanie strażników SSR Żywiec pokazuje, iż żaden kłusownik nie może czuć się bezpiecznie. Dobro naszych wód leży nam na sercu i zrobimy co w naszej mocy, aby je ochronić -informują strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Żywiec

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

W czasie transmisji na Tok-Toku biła i wyzywała swoją córeczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE