W Istebnej powstanie wiszący basen

i

Autor: Wikimedia Commons, Facebook/Kompleks Istebna Zagroń

Inwestycje

W Istebnej powstanie nowoczesny aquapark. Główną atrakcją ma być "wiszący" basen

W przyszłym roku, według zapowiedzi, w Istebnej ma powstać zewnętrzny park wodny. Prace ruszą w marcu, a dostępne wizualizacje robią duże wrażenie. Główną atrakcję z pewnością będzie basen "wiszący" kilka metrów nad ziemią.

Nowoczesny park wodny powstanie w Istebnej

Istebna to niewątpliwie bardzo atrakcyjne miejsce na turystycznej mapie Polski, które stale się rozwija. Niebawem ta wieś, położona na terenie powiatu cieszyńskiego, będzie mogła pochwalić się kolejną atrakcją. Chodzi o zewnętrzny aquapark, który powstanie na terenie kompleksu Istebna Zagroń. 

Według zapowiedzi, opublikowanej w mediach społecznościowych, obiekt będzie dysponował trzema basenami z wodnym barkiem oraz ze sporą ilością miejsc masujących. Prawdziwym ewenementem ma być tzw. "wiszący" basenem, który będzie znajdował się kilka metrów nad ziemią. Nie zabraknie także wodnego placu zabaw dla najmłodszych. Do dyspozycji gości ma być również olbrzymia strefa SPA o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych. 

Kiedy rozpoczną się prace związane z budową zewnętrznego parku wodnego? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ma nastąpić jeszcze w marcu tego roku. – W tym roku, w związku z intensywnymi pracami będzie ograniczony dostęp do naszego Ogrodu Natural Park, w najbliższych miesiącach nie będzie również dostępna zewnętrzna strefa spa – czytamy w komunikacie kompleksu w Istebnej. Najbardziej intensywne prace zaplanowano właśnie na wiosnę. Wszystko po to, aby późniejsze roboty nie wpływały mocno na działalność ośrodka. 

Otwarcie nowoczesnego aquaparku jest natomiast planowane na przełom maja i czerwca 2025 roku. 

Aquapark w Istebnej

i

Autor: Facebook/Kompleks Istebna Zagroń