Swing Żywiec z tytułem wicemistrza świata formacji tanecznych latino

i

Autor: Szkoła Tańca Swing Żywiec/FB

Taniec

Szkoła Tańca Swing Żywiec z tytułem wicemistrza świata formacji tanecznych latino

2024-03-04 11:07

Zakończyły się taneczne Mistrzostwa Świata w Blackpool w Anglii. Szkoła Tańca Swing Żywiec wraca nich do kraju z tytułem wicemistrza świata formacji tanecznych latino! To wielki sukces!

Żywieccy tancerze wicemistrzami świata! 

Tancerze ze Szkoły Tańca Swing Żywiec zdobyli wicemistrzostwo świata formacji tanecznych latino podczas Mistrzostw Światowej Organizacji Tanecznej, które odbyły się w  Blackpool w Anglii.

Mamy wspaniałą i niezwykłą formację. Najstarszą na świecie. Formację, która budzi mnóstwo emocji w środowisku tanecznym. Powoli zmieniamy świat tańca. Uczestniczyć w tym i tworzyć historię to dla nas ogromny zaszczyt" - czytamy komunikat grupy w mediach społecznościowych.

Kaja Kudełko i Stefano Terrazzino - jedni z instruktorów w Szkole Tańca Swing Żywiec

Profesjonalni i wszechstronni trenerzy oraz instruktorzy, najpopularniejsze choreografie, nowoczesne sale - to wyróżnia Swing Żywiec, zespół istniejący już od 14 lat. 

Wśród instruktorów są m.in. Kaja Kudełko, finalistka czwartej edycji programu „You Can Dance", Paulina Biernat i Stefano Terrazzino, mistrzowie Europy w Show Dance, wielokrotni tancerze „Tańca z Gwiazdami" oraz Anita Szydłowska i Jan Borecki, mistrzowie Polski w Show Dance Standard.

Z zajęć do wyboru są taniec towarzyski, hip hop, break dance, zumba/latino, modern jazz, pierwszy taniec, happy disco i kids fun ballet. Szkoła oferuje także akademię przedszkolaka, obozy taneczne i eventy taneczne. 

QUIZ. Skąd pochodzą najsłynniejsze tańce? Taniec radości od 7/10

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy! Z jakiego kraju pochodzi samba?