Sylwester

Sylwester w Bielsku-Białej. Dawid Kwiatkowski oczarował publiczność

Sylwester w Bielsku-Białej z Dawidem Kwiatkowskim był strzałem w dziesiątkę. Na miejskiej zabawie sylwestrowej na placu Wojska Polskiego bawiło się parę tysięcy ludzi. Punktualnie o północy wznieśli toast za Nowy Rok 2024.

Sylwester w Bielsku-Białej odbył się na placu Wojska Polskiego. Władze miasta zdecydowały się zorganizować miejską zabawę sylwestrową pod gołym niebem, dziękując mieszkańcom za cały rok aktywności. 

Sylwester w Bielsku-Białej z Dawidem Kwiatkowskim

Gwiazdą Sylwestra w Bielsku-Białej był Dawid Kwiatkowski. 

Wybór tego artysty wydawał się oczywisty, bo Dawid w 2023 roku obchodził 10-lecie działalności estradowej i właśnie staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów Polski.

Dawid Kwiatkowski pojawił się w Bielsku-Białej wprost z Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w Parku Śląskim w Chorzowie, gdzie również znalazł się wśród gwiazd koncertu. W Bielsku-Białej został wręcz entuzjastycznie przyjęty i doczekał się nawet tortu, bo 1 stycznia obchodzi swoje 28. urodziny.

Zobaczcie zdjęcia

Sylwester w Bielsku-Białej rozpoczął się od koncertu Grzybowski Big Band Show. Następnie wystąpił This Cover Band. Dawid Kwiatkowski miał dwa wejścia na scenę, co bardzo przypadło do gustu mieszkańcom Bielska-Białej.